Lütfen görenler yorum yapsın.2 ay oldu ayrılalı. Barışmak istiyorum.Ama ilk adımı onun atmasını istiyorum...

Detallara girmeden anlatacagim.Cunki mevzu uzadikca uzar.Sevgilimle ayrilali 2 ay oldu. Ayrilan taraf oydu.Birden bitsin yazdi mesajla.Başka bir acıklama vermedi.Ben onu cok özlüyorum.Barışmak istiyorum.Ama beni de terk eden o yani.O yüzden barışmak icin ilk adimi atmam sacma olur.Ortak arkadaşlarımız var.Bir gün onlara beni hala sevdiğini söylediğini duydum.Sevindim.Öbür gün umrumda değil demiş.Sonra öbür gün özledim demiş.Ama bana mesan felan atmadı hic.Barışmak istiyorum.Nasil yapa bilirim? Evimiz yakin.Göre biliyorum onu.Ama barışmak istiyorum.Yardım edin lütfen...

Güncellemeler:
Bişey ekliyeceğim.Beni hala sevdiğini bilmesem bu kadar uğraşmazdım.Arkadaşlara beni hala sevdiğini söylemiş.Beni sevmeyen biri icin uğraşmıyorum yani.Sevdiğini bildiğim icin barımak istiyorum...Sadece ilk adımı bu sefer ben atamam...İlk adımı o atsın diye ne yapa bilirim?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• biraz ağır konuşurdum ama yüzyüze olmadığımız için beni anlamazsın ve terslersin sana şukadarını söyleyim işte sizin erkeklere verdiğiniz bu malzemeler yüzünden erkekler size hep kötü davranabiliyo çünkü müsade ediyorsunuz seni terkmi etti yüzüne bile bakmamalısın selam bile vermemelisin ama sen barışmak istiyorsun neyse inş barışırsın

1|0
    0|0
    • Sence benim hoşuma mı gidiyor bu durum ? Özlüyorum seviyorum...Sevgide gurur olmaz ki...Ne yapsa da olmuyor onsuz...

• Anladım kardeşim.Sen önce git bir sev.Sonra gel yorum yap.

• peki sevince dönerim sevmezsem kebap

Erkekler Ne Diyor 7

• Üstüne bir bardak soğuk su içmelisin. Bitmiş işte

İlla barışacaksan onu bekleme sen git

0|0
    0|0
  • çakallar kapmıstır gerı donmez

0|0
    0|0
  • istediğin imkansıza yakın

0|0
    0|0
    • Saol yani.Düşene tekme gibi bişey senin bu söylediğin

• napıyım yalan söyliyim boş vaatlerle kandır kendini sonradahamı çok üzül

• Sen en iyisi barısma onla

0|0
    0|0
  • yaz yaz oda bu sitededir görür belki yazdıklarını

0|0
    0|0
  • senden ayrılanın neden istiyrosun anlıyaamdım

0|0
    0|0
  • barışma boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Barismak isteyen sen isen ilk adimi atman sacma olmaz bazen iliskiler icin caba harcamak gerekir sonuc istedigin gibi olmasada en azindan ugrastim dersin.

0|0
    0|0
    • İyi de 2 aydır hic arayıp sormuyor.Ne yapayım yani duydum ki beni hala seviyormuşsun haydi gel barışalım mı diyeyim ? Öyle olmuyor ki ( bir konuşsak düzelicek ama ortam yok.Yolda felan karşılaşıyoruz o da dersaneye felan koşturuyor konuşma fırsatı olmuyor.Nasıl bir ortam yapa bilirim ki konuşmak icin (

• Dedigin gibi bu duyduklarini ona soyleyebilirsin en azindan konusma ortami olur askta gurur olmazsa ilk adimi sen at canim belki her sey cok guzel olacak:)

• İyi de her defasında ben atıyorum ilk adımı...Bilsem ko sevmiyor asla barışmayı düşünmem.Ama seviyorum demiş...Resimlerimi hala silmemiş...Telefon rehberinde ismim hala Ömrüm diye kayıtlı...O yüzden barışmak istiyorum :( ama nasıl ortam nasıl bir bahene bulayım (

Yükleniyor...