1. yıl dönümü hediyesi

erkek arkadaşımla ilk yıldönümüz o benim ilk doğum günümde bana bebek patiği hediye etmişti. anlıyıcağınız romantik biri. bu yüzden sizce ben ne almalıyım? yıldönümümüzde?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bebek patiği hediye etmenin romantiklikle ne ilgisi var?

Bence gayet ne alacağım diye düşünürken saçmalama noktasına gelmiş.

Sen de ona krampon falan hediye et. Ne bileyim belki su fışkırtan oyuncak silah.

Eminim o da senin için aynısını düşünecektir.

2|0
    0|1
    • bence sen bunu anlamıyıcak kadar basit yaşamışsın ilişkilerini. lütfen yorum yapmak için yorum yapma. git yat uyu saatin gelmiş

• Bize bebek patiği alan olmadı diye biz basit mi yaşadık yani çok üzgünüm :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Porsche cok romantik <3

0|0
    0|0
  • cüzdan kıravat saat şal anlamı olabilecek bir kolye ucu başka bilmiyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bebek patiği mi gerçekten romantikmiş doğum günüyle de çok alakalı nasıl tebrik etsem bilemedim şimdi. Neyse sende ona o patiği giydirebileceğin bir bebek al daha anlamlı olur.

2|0
    0|0
    • Bizim uyku saatimiz gelmiş, soran öyle diyor.

Bebek patiğimiz yok ama umarım üşümeyiz...

• Benim pofuduk terliğim var, eski erkek arkadaşım almıştı.

Bak o da pek romantikmiş, ilişki bitince anladım. Ahahha

• Değerini bilememişsin :( :) :)

• Belli belli cok romantikmiş :-) bebek patiğini sakla çocuğunuz olunca giydirirsin diye almıstr :-) neresi romantik ya :-) sende ona bebek ayakkabısı al

1|0
    0|0
  • Sende ona uzaktan kumandalı araba falan alabilirsin.

Bebek patiği ne alaka yahu? Romantik olduğunu mu gösteriyor yani bu.

1|0
    0|0
  • Doğum günü ve bebek patiği aman Yarabbim resmen romantizmin dibini sıyırmış . Ciddi misin gerçekten senin doğum gününde sana bebek patiği mi aldı .s . Yeminle çok şaşırdım sen oyuncak batman spider man felan al ne bilim romantizm ne de olsa :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...