KIz arkadasınıza bır erkek sana bu elbıse cok yakısmıs dese kıskanırmısınız?

yoksa sacma bır kıskanclıkmı olur bu? bu erkek arkadası abartıyormuyum ne dersınız? sızın tepkınız ne olurdu?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• bu güzel birşey yani kızın beğenilmesi ama şöyle birşey var onna çok yakısmıs dıyen erkekle alakalı yani bu kişi çok (özürdileyerek söylüyoum ama ) yavşaksa kıskan ama kızın noral iyi bir arkadaşıysa çok iyi birşey ayrıca her kim derse desin o aan elını kızın beline atıp küçük bir buse kondur yanagına gülerek hem bu kız benım lan imajını tazelersin hem kızın hoşuna gider yani kimin sevgilisi tarzında ;) :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Simdi ben kiskanc degilim ddrimdee

Sevgilime bir kiz cok yakisiklisin cok.hos olmus bu kiyafet dese yirtarim galiba onu

0|0
    0|0
  • Eğer erkek arkadaşım olsaydı ve biri onun yaninda böyle desydi bn kıskanmasını isterdim ama tepkisini bilemem çünkü henüz olacak olan ya da olursa bir erkek arkadaşm onun vereceği tepkiyi bilemem ama bni kıskanması hoşuma giderdi

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun bence.Sevgilime hoş görünüyorsun deseler ben sevgilimle gurur duyar öyledir der elini melini tutardım.

0|0
    0|0
  • Eminim erkek arkadasım o cocugu sabaha cıkartmazdı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok yakın arkadaşsa kıskanmam, normal arkadaşsa arkadaşlığı bitiririm, benim arkadaşım değilse s.kerim

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ona ne

0|0
    0|0
  • TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİ GİDEBİLİRSİN DERDİM

0|0
    0|0
  • gözlerini oyarım onun

0|0
    0|0
  • O elbiseyi güzel olmuş diyene giydiririm bide onda nasıl oluyomuş

0|0
    0|0
  • Anasını bile ...erim kıskanmak ne kelime güzelse güzel ona ne

0|0
    0|0
  • Güvendiğim, bildiğim ve benim arkadaşımsa sıkıntı yok. öteki türlü o elbiseyi yakarım büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • yo niye qisqanim?

0|0
    0|0
  • hangi erkeğin dediğiine bağlı. birde erkeği tartarım bunu ne amçla söylüyor die

0|0
    0|0
Yükleniyor...