Sorum yalnızca ne hissederdiniz?

biliyorum ki aşk sevgi vs. üzerine sorulan sorular sizleri sıkıyor 2 yıldır bu sitedeyim bunu bende yaşıyorum yalnızca sormak istediğim tek şey var.bu akşam 5 yıldır çıktığım ve 7 aydır nişanlı olduğum müstakbel eşimin biz çıkarken yaşadığı bir kaç şeyi öğrendim.arkdaşlarının sevgilisi olan bir kızların bazı arkdaşlarının onu beğendiğini falan baştan çıkarmaya çalıştıklarını bir kızın onu çok önemli kıldığını falan vs. ben kendimi kötü hissettim kandırıldım mı yalan mı söylendi anlamadım nişanlımn dediği ama ben sana aşıktım benim alakam olmadı demesiydi ben seninim seni seviyorum dedi fakat ben içimde Şu an bir boşluk yaşadım bir üzüntü siz olsanız ne hissederdiniz? nedir bunun adı

diğer kategorisinde sorma sebebim cevap gelmesini istiyor olmam

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kızların neler yaptığını öğrenmeye çalışabilirsin

0|0
    0|0
    • çok eskide kalmış birşey ama yani kızlar burda yoklar bile

• evet sanırım ya içimdeki boşluğu boşverim şuan benim için önemli demeliyim ya da onunla konuşmalıyım içim nasıl rahat edecek bilmiyorum ama iyice düşünmeliyim ve karar vermliyim onu seviyorum ama ya ya ya lar olmamalı hayatımızda

• teyzem de nişanlanırken kocasına bakmış ve " bu adamımı alıyorum benn ne yapacağımki bu herifle demiş" ve şimdi mutsuz... bu arada büyüklerinden yardım almayı deneyebilirsin. babam hep şöyle der " oğlum yaşadığınız her şeyi bize anlatın ki sizin devasa gördüğünüz sorunlar belki bizim için devede kulak"

Erkekler Ne Diyor 2

• Esine nisanlina vsguven adam adam olmasa Nisan yapmaz hll olsun sende i bosluktan cik..milletinde a.q yuva yikan o* cocuklari hepsi..

0|0
    0|0
    • yani bilemedim aslında ondan ayrılmayı düşünmüyorum tabi ama kötü şeyler hissettim yani mutsuz oldum tiksindim biran

• hıımm orası öyle evet konuya oradan baktığımızda öyle peki teşekkür ederim sanırım konuyu kapatmalı ve kendimi daha fazla bu boşlukta tutmamalıyım onu seviyorum uzatmak veya aklımda tutmak yalnızca bize zarar verecek çünkü en iyisi kapatmak düşünmemek

• Tabi yamillet belki kiskaniyor syirmak istiyor?bu.kim.olursa olsun..en yakin arkadasin olsa bile..ya insanlar cok bos gercekten adam emek vermis sende ogle aileleri araya sokmus hayatini seninle birlestirmek istiyor kadinim dicek ki diyordur zaten bu asamada sonra biri ya da birileri cikiyor o.c lari nifak sokuyor duygularinla oynuyor aklini karistiriyor..yapma gozunu sevimya..adam gibi adam bulmak zordur ki bulmussun elameme kapa kulaklarini..askina kocana sahip cik

• sana alakam yok dediyse ve sen ona güveniyosan bence gerisini sorun etme

0|0
    0|0
    • ona güvenim tam tabi ki sadece kendimi kandırılmış hissettim kötü oldum bilemedim

• tabi anladım bilmiyorum sanıım iyice düşünmeliyim evliik ciddi bir şey

• kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 2

• Okudum yardımcı olucaktım fakat o kadar iğrenç bir anlatma şeklin varki bir şey anlamadım

0|0
    0|0
    • neden onca kişi okuyup anladı fakat sen anlamadın bende onu anlamadım

• Onca kişinin anlayıp benim anlamamış olduğumu bende anlamadım

neyse 3. Ye okuyum belki anlarım

• özel birşeyler yaşamamışsa unut olan biteni devam et seni seviyorki hala yanında ama göz açtırma kntrl et birsüre kızlarla iletişim halindelermi diye

0|0
    0|0
    • aslında bu duyduğum konu 2 yıl önce olmuş olan birşey fakat bilmiyordum ve bu akşam duyduğumda kendimi kandırılmış hiç yerine konulmuş hissettim aslında ne hissettim tam olarak bilmiyorumda onda önemliyim fakat önemsizmişimde olmuş gibi hissettim sanırım konuyu daha fazla düşünmemeliyim

Yükleniyor...