Ömrünüzde yaptığınız en büyük hata

Ömürünüzde yaptığınız ve sonunda çok çok pişman olduğunuz en büyük hatanız neydi?

0|0
15|48

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• Bir kitaba bağlanıp insanlara iyi davranmak, iyi insan kötü insan ayrımını yapmadan iyi davranmak yaptığım en büyük hatalardan birisiydi. ama farkına varmam da geç olmadı. Şimdi öleceklerini bilsem bir bıçakta ben sallarım

2|0
    0|0
  • hangi biirni söyleyim. ama en önemli iki tane var:

1)insanlara güvenmek,

2)daha önce hiçbir kızla çıkmadım. ama bugün üni de benim bölümümde bir kıza aşığım ve açılamıyorum :(((

1|0
    0|0
  • Yanlış zamanda yanlış yerde olup yanlış kişiler ile tanışıp yanlış kararlar alıp yanlış bir hayat yaşamak

1|0
    0|0
  • 10larca kez ayrılıp barışmamıza ragmen.. gerçekten bu sefer biteceğine kendimi inandırıp son kez ayrılmam ve böyle güzel deyip barışmayı kabul etmemem.. şimdi 1 yıldır burnumdan fitil fitil geliyor hala da ugrasıyorm barısmk için..

1|0
    0|0
  • Meslek secimi olabilir

0|0
    0|0
  • özel okulda okumak.

1|0
    0|0
  • hayatımda yaptığım ne büyük hata Sarılıkların ayırıcı tanısına geçmeden önce sarılığı oluşturan fizyopatolojik süreci ve bu kapsamda bilirubin metabolizmasını bilirubinin yükselmesi ile ortaya

çıkan fizyolojik koşullarda büyük ölçüde yaşamını tamamlamayan eritrositlerin yıkımından hem molekülünün yıkımı ile oluşan biliverdin redüktaz enzimini parçalamamaktı

damn it!

1|0
    0|1
  • 1|1
    0|0
  • Insanlari taniyamamak..insan sarrafi degilim..anlayamiyorum kim kimdir nedir falan..insanlar oruspu cocugu ya..

1|0
    0|0
  • En büyük hatam BENİM

1|0
    0|0
  • ortaklık kurmak.

1|0
    0|0
  • Babami dinlemek en buyuk hatam beniim bu. Normaldede dinlerim ama bir konuda babami dinlemek

1|0
    0|0
  • üniversite sınavına gerektiği önemi vermeyip düşük puan almam olmuştu.

1|0
    0|0
  • İnsanlara güvenmekti benim en büyük pişmanlığım hak etmiyor bir çok insan hissettiğiniz o güzel masum duyguları kahpelik kanında var oda onun mutluluk sebebi offff yine mutlu yine sarhoşum ::(

1|0
    0|0
  • matematikle lise de ayrılıp üniversitede fuckbuddy olmaktı :)

iyi ilişki kursaydım ve duygusal anlamda bağlı olsa idim bence bugün MIT 'de yüksek yapıyor olacak idim :)

1|0
    0|0
  • küçükken ders çalışmak dışarda serserilik yapan arkadaşlarımin çoğunun matematiği yüksek ben evde oturur kitap okurdum deli gibi kazandığım hiç bişey yok kaybettiğim çok şey var ama belki gelecekte ise yarar bunada şükür

1|0
    0|0
  • eski nişanlımla nişanalanamktı...ulan hadi tamam sevgiliydiniz gözün görmedi..ne kafayla nişanlanıyorsun ...benim için asrın hatasıydı...

1|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye girmek

2|0
    0|0
  • Yorum yapanlara ilk taşı en günahsız olanınız atsın desem eline taş alan olmayacak :D

1|0
    0|0
  • yorumları okuyunca şunu anladım kimseye güvenme aga :DDD

2|0
    0|0
  • Herkese güvenmek hayatımda yaptığım en büyük hata.

1|0
    0|0
  • inkılap tarihi öğretmenlerime inanmak:(

1|0
    0|0
  • Lisedeki uzun süreli olan ilişkimdi o mala baglanmamdı.

1|0
    0|0
  • çocukluğumu ve gençliğimi boşa harcamaya devam ediyor oluşum :)

1|0
    0|0
  • en büyük hatam diyebilecegim bir hatam yokta sürekli yaptıgım bir hatam var oda karşımdakini kendimden çok düşünmek

0|0
    0|0
  • Bir kitap yazma uğuruna zamanında bir sürü insana söylediğim yalanlar.

0|0
    0|0
  • link

al sana soru tamam mı bunu sorana ne yazarsın

0|0
    0|0
    • ondan sonra erkekler öyle böyle diyorlar az bile bu kafadakilere

• varya o gizli kullancıya helal olsun ama kızın hakkında neler neler söylemiş gördün mü

• Gereksiz değer verdiğim insanlar..

0|0
    0|0
  • tabiki değer verdiklerim ve onlara bağlı hayatıma sıçmalarına izin verdiklerim oldu bilmeden.

1|0
    0|0
  • yapma imkanim oldugu halde yapmadiklarim. yani en buyuk hatam pismanliklarim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 15

• Yapmadıklarım için keşke yapsaydım,demedim.Yaptıklarım için keşke yapmasaydım, hiç demedim. Hata olmamış mıdır?Elbette olmuştur fakat hiçbir zaman pişmanlık duymadım.Her hatada bir ders çıkartmaya çalıştım ve b ir daha ki için daha dikkatli hareket ettim. Bu da yaptığım en büyük hata...Asla fazla seçici olma!...

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeye hata olarak bakmıyorum ama vaktinde kırıklarım oldu.

0|0
    0|0
  • var ama söylemem gömdüm cunkku. artık daha akıllıca davranıyorum

0|0
    0|0
  • Değmeyen insanlara fazlasıyla değer vermem

0|0
    0|0
  • yalan söylemek olmuştu. hâla o burukluk, o acı içimde bir yerde saklıdır.

0|0
    0|0
  • birine bağlanmaktı...

0|0
    0|0
  • insanlara güvenmek ve bağlanmak. çok çok pişman oldum dersimi aldım ve artık tekrarlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • İnsanlara Güvenmekti :(

0|0
    0|0
  • Olmadı öyle büyük bir hatam

0|0
    0|0
  • ona güvenmek inanmak ve sevmek .. kendimi hiç bir zaman affetmeyeceğim

0|0
    0|0
  • Doguldum :D

0|0
    0|0
  • Erkenden yapmak

0|0
    0|0
  • Yanlış bir ilişki yaşadım ve telafi hiç olmayacak.

0|0
    0|0
  • insanlarin dürüst oldugunu düsünmek en büyük hatam

0|0
    0|0
  • meslek seçimi malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...