Hoslandıgımı bellı etmek ıcın...

Ya arkadaşlar sınıftan bırınden hoslanıyorum.kızlarla yakın olan bır tıp degıl.bazen bakışıyoruz bazen bakısmıyoruz bellı olmuyor pek ama bakmadığı zamanlarda sankı bakmamak ıcın şartlanmış gıbı hıc bakmıyor gün ıcınde 1 kere bıle göz göze gelmıyoruz. Ondan hoslandıgımı konuşmadan sadece beden dılımle nasıl bellı ederım? Uzun bakışlar mı,kaçamak bakışlar mı,nasıl?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• ya böyle kendi kendinize cırmalıyorsunuz, sonra hoşlandığınız çocuğa patlıyorsuuz. biz de kıvranıyoruz... ne var hoşlandıysan.. git yanına otur. sohbet et işte :) eğer sıcak davranırsa bir iki gün böyle geçsin. sonra bir ara birden koluna gir ( müsaitken) hadi çay içelim kantinde deyip götür kantine kendine çay ısmarlat. sen alma. ama arayı çok açma

0|0
    0|0
    • Ben sadece farkına varsın ıstıyorum. Emrıvakı yapamam :) ısterse zaten gelır

• bu emrivaki değil ki. hatta bana yapsa hoşuma bile gider. isterse gelsin demek çoook zamanını alabilir

Erkekler Ne Diyor 8

• uzun bak ama gülümseyerek bak dikkatini cekene kadar bak sonra o sana dönünce hemen kafanı çevir bunu 1 hafta filan yap yani o kadar kazık degilse kesinlikle anlar yani beni bõyle etkiledi 2 ay oldu hala pesindeyim test edilmistir :D

0|0
    0|0
  • Ya arkadaşlar sınıftan bırınden hoslanıyorum.kızlarla yakın olan bır tıp degıl.bazen bakışıyoruz bazen bakısmıyoruz bellı olmuyor pek ama bakmadığı zamanlarda sankı bakmamak ıcın şartlanmış gıbı hıc bakmıyor gün ıcınde 1 kere bıle göz göze gelmıyoruz. Ondan hoslandıgımı konuşmadan sadece beden dılımle nasıl bellı ederım? Uzun bakışlar mı,kaçamak bakışlar mı,nasıl?

0|0
    0|0
  • 3-5 saniye kadar uzun, hafif bir gülümsemeyle belli edebilirsin

0|0
    0|0
  • Bu kadar çekinmeyin gidin sohbet edin.

0|0
    0|0
  • gururunu bir kenara bırak ve oğlana yavşa -_-

0|0
    0|0
  • şu okullar ne zaman kapanacak

0|0
    0|0
    • Senı ılgılendırdıgını sanmıyorum

• Bu sorunun altına sorduğuma göre benı ılgılendırır

• Sorduguna*

• yüzüne uzun uzun bak.