ALLAH der ki...söze katılanlar var mı?

Allah der ki; Kimi benden çok seversen onu senden alırım... Ve ekler , O'nsuz yaşayamam deme, seni O'nsuz da yaşatırım... Ve mevsimler geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın Yar bile bir gün el olur.. Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya işte.. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın.. En garibi de budur ya, öldüm der durur, yine de yaşarsın.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• aynen sana katılıyorum

0|1
    0|0
  • öldüm der durur,yine de yaşarsın...

bunu tecrübe etmiş biriyim...

ölmüyorsun kolay kolay...

0|1
    0|0
  • allah neden böyle seyler yapiyor.

0|0
    1|1
  • Nerde diyor bunu?

0|0
    1|0
    • biyerde demiyo hayatını gözünün önüne getirirsen canından çok sewdiklerini kaybetdiysen anlarsın

• canım gene hoşgeldin<3

• saygı duyuyorum ön görüşüne bişy demiyorum

• babamsız olmaz dedim öldü, dedem canım dedim gitti, arkadaşım bir tanem dedim koptu oluyor yaa ama hayat da devam ediyor her şey rağmen

0|1
    0|0
    • ewet hayat ewm ediyo ablamwardı çok sewerdim yanına aldı babam wardı onuda yanına aldı çok sewdiğim köpeğim wardı başkasına werdiler onu başın sağ olsun bu arada

• :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne zaman demiş bunu ?

0|0
    0|1
  • Tanrının bu kadar dertli konuştuğunu bilmiyordum.Bir tanrıça lazım artık.

0|0
    1|2
    • tipim degil panpa ):

• @Soran : Zeus, odin, baal, demeter, allah, yehova vesaire bunlar hep tanrıdır .Tanrı kavramı allahtan ibaret değildir .

• akıllı bir kelam etmişsin tanrı kelimesi tanyerinden türetilmiş

yani güneşin doğduğu yer manasında senin bahsettiğin tanrı sıfatı ile anılan putlar

iyice düşün bakalım firavun bile kendine ilah demişde ALLAH kelamını

kendine sıfat edinmeye korkmuş...biraz daha düşünebilirsen tüm canlıların Allah'ı zikrettiğini

hatta inkar edenin bile nefes alrker bir kelamı verirken ötekini zikrettiğini anlayabilirsin

• çok doğru sözler hepsı de oluyor hayatta...

0|0
    0|0
Yükleniyor...