Neden bu kadar ağır laf söylersin ki?

tüm gün boyu yazışmak haberleşmek her gün bunun böyle olması aşırı ilgi isteyi , uyumadan unce saat veya saatlerce konuşmak ve yine her gün. az çekilmemle değiştin unuttun beni diyor , bir kaç gece tl gürüşmesi olmayince bir akşamı yine unuttun beniii birdahada yazarsam şerefsizim buda işte tl konuşalım demedim için, o laftan 1 saat unce yazışıyorduk düşünün yanı şaşırdım 4 gündür hiç konuşmuyorum yazmıyorum dokundu çok lafı ne yapmalıyım,

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu normal değil. Histerik bir durum. İki insanın birbirinin zamanına tecavüz etmesidir. Bir süre sonra sıkıcı gelir, boğar insanı. Hatta bu kadar birbirine dokunmadan, bakmadan, hissetmeden telefonda ya da nette yazışırsanız her gün kavga edersiniz. Çünkü bu iki meret iletişimi öldürüyor. Bence uzak durun. Hiç normal bir durum değil...

0|0
    0|0
    • aynen katiliyorum, anlatmaya calistimda cok faydasi yok o sikilmiyor bogulmuyorda , cekildim mecbur

Erkekler Ne Diyor 3

• kendi haline bırak

0|0
    0|0
    • oyle yapiyorum simdilik bakalim

• 5 defa okudum Anladıysam arap olayım

0|0
    0|0
  • hayır anlamıorum neden yanı bos ver takma kafana (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• az cekılmemle benı unuttun bıdaha yazarsam serefsızım demıs dogrumuyum?anladıgım bu yanı?tamam sen yazma oda yazmasın yapcak bısey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...