Beşiktaşın geri dönüşünü nasıl buldunuz ?

Süper ligin en istekli takımı deplasmanda 3-1 geriye düştüğü maçta beraberliği yakaladı ve galibiyet için adeta bir savaş verdi. Galibiyet golünüde bulsa efsane olacaktı ama bu maçla gördük ki Beşiktaşta puan kaybetmeninde bir asaleti var. Siz maçı nasıl değerlendirdiniz ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her maç böyle oynasınlar puan kaybetsinler hiçbir önemi yok. Oğuzhan süperdi inşallah bir daha sakatlanmaz.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Geri dönüş diyemeyiz sonuçta son maçlarınızda hep beraberlik gördünüz bunun dışında ben maçı cidden çok beğendim 2 tarafta çok iyi mücadele etti Bruno'nun ilk golü süperdi ayreten Oğuzhan'ın da öyle, Akhisar gerçekten iyi takım 4 büyüğe de baş kaldıracak bir hırsları var ama bir daha ki karşılaşmamızda bizi yenemeyecekler orası ayrı:) 3-3ten sonra onca kaçmayacak pozisyon vardı ama kaçtı,ayreten Tolga Zengin berbattı bence hiç istekli görmedim TS iyi ki göndermiş onu 1 puan almanız Galatasarayım'ın lehine iyi oldu ve belirtmek isterim ki cuma günü Salih Uçan'ın yaptığı asist,bir de dün ki Oğuzhan'ın göstermiş olduğu performansı gördükten sonra bu 2 oyuncunun da gerçekten çok iyi bir gelecek vaad ettiklerini düşünüyorum

0|0
    0|2
  • Galatasaray yenilgisini halen uzerinden atamamis takim, cok net bir sekilde belli oluyor.

2|3
    1|1
  • kazansak iyi olacaktı ama en azından savaşan bir takım olduğumuz için umutluyum

0|1
    0|1
  • beşiktaş işini bilir

0|0
    0|0
  • mağlubiyetten galibiyet çıkaracaklardı kolay değil 3-3 getirmek 1 puan fena değil

0|0
    0|0
  • Kazansaydı daha iyi olacaktı bu sene şampiyon fenerbahçe buna alışsanız iyi olur

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• şampiyona yakışır bir futbol için daha iyi olmalıyız ama özellikle ozzy mükemmeldi.escude nin bu takımda işi yok

0|0
    0|0
  • Lanet olsun, bir kaç hafta önce namağlup şampiyon olur dediğimiz takım ne hallarde, Akhisardan 3 tane yiyoruz, takımda neyse moral bozukluğu var ruh kaybolmuş

0|1
    0|0
  • Skor aldatmasın, keyifli ama düşük kaliteli (özellikle savunma anlamında) bir maç oldu. Bence Akhisar'ın en Akhisar gibi oynayamadığı maç. Oğuzhan'a ayrı parantez açmak lazım toplu ya da topsuz hep doğru tercihleri, doğru koşuları yapıyor. Futbol zekasıyla oyunu basitleştiriyor. Çok farklı bir oyuncu. Bunun en büyük nedeni Hollanda'da altyapı eğitimi almış olması. Tam tersini de Gökhan Töre yapıyor şut çekeceği yerde pas veriyor, pas vermesi gereken yerde çalım atmaya kalkıyor, yeteneğine ihanet ediyor bana kalırsa.

0|0
    0|0
  • Ersan'ın oynadığı her maçta puan kaybediyoruz :/

#iyileşartıkSİVOK.

0|0
    0|0
  • bu nettunoda çok iyi vücudu varmış gibi gıllı göğüslerini goymuş ibine :D aman gızlar asılmasın sonra

0|0
    0|0
    • bu kadar cocuk yapmasam iyi olacaktı ilgilenemediğim için böyle oldular. acaba bunun annesı kımdı

• Salak gibi 3-1 geriye düstük öndeyken kendi kendimize yeniliyoruz berabere kaliyoruz su portekizlilerden kurtulmamiz lazim yoksa daha bunun gibi cok fantazi dolu maclar yasiyacaz

0|0
    0|0
  • Helal olsun bence giden bir maçtı ucundan tutmayı başardılar.Ama yürüme değil uçma vakti

0|0
    0|1
  • Yazik be.biyerden donduler ama ona direkten denir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...