Sabahın köründe durakta full+fullforce makyajlı bekleyen kızlar, bunu nasıl başarıyorlar?

Sabahın köründe durakta full+fullforce makyajlı bekleyen kızlar helal olsun sıze

Yaw bunu nasıl becerıyosunuz arkadas muzezzınden oncemı kalkıyosunuz nabıyosunuz ya da geceden sacları masalayıp oylemı yatıyosunuz hacı anlayamadım valla..

Ulan daha sabahın koru mıllet onunu zor goruyor sabah kalkıyorum ıse gıderken bı bakıyorum st joseph'e gidenler gibi kızlar full makyaj saclar dumduz fonlu ıkoncan eda taspınarın mobıl subelerı gıbıler. Yahu ben yuzumu zor yıkıyorum bı pantolonu zor cekıyorum helal olsun sıze valla bunu nasıl becerıyosunuz? Marshall'dan sponsorlukmu alıyosunuz ?

Yaw ben nerdeyse ıse pijamamla gidecekken sız nasıl bulent ersoy gıbı kendınızı boyuyosunuz yuruyen boya fıcısı gıbı dolanıyosunuz o saatte kaçta kalkıyosunuzda bu hale gelebiliyosunuz hayret gercekten anlamıyorum ve anlamamaya da devam edeceğim galıba evet soz sızde sayın seyırcıler ..

• Sen bızım gecelerı uyudugumuzu mu sanıyosun hacı
    18% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Uff snn be slk
    55% (6)100% (1)58% (7)Oy Ver
  • Gaz fren şanzuman, manikürsüz halim duman
    9% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Makyaj çantam yanımda, içindekileri dizerim..sakın beni geçmeyin hepinizi çizerim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bir makyaj yapmaya doyamadım, birde sana
    18% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Şıklara bayıldım sesli güldüm :) sen anlamamaya devam et onlar boyansın dursun :)

0|1
    1|0
  • hiç uğraşamam (:

0|1
    1|0
  • topuz yapar çıkarım hiç uğraşamam, gerçekten tebriklerr:))

0|2
    1|0
  • Beni anlattın he :D Biyere gitmeden 1 saat önce uyanırım hemen makyaja koyulurum zati giyinmem uzun sürmez :D

0|1
    1|1
    • sen muezzınden once kalkıyosun galıba perıyot nasl pekı 5 dk kahvaltı yarım saat makyaj 15 dakka aynaya bakma falan herhalde dımı ?

• Kahvaltı ben sabahın köründe yapmam canım istemez:D Kalkarım işte bir 5 dk yüz yıkama felan desen kıyafet belirlemede 5 dakka desen 10 dakka içinde makyaja başlarım 10 dakka içinde makyaj işinide bitirir çıkarım :D

• senın o 10 dakkan en az bı yarım saat vardır yıne :))

• ekstra bir onbes dk yetiyor ama yaptıgın makyaja baglı tabii benim bir ark ım yüzüne 3 farklı fondoten uyguluyordu bu ztn 15 dk demekti onun için

0|0
    0|0
    • bi video izlemiştim doğal ve kolay makyaj yzıyordu kız makyaj için 17 ürün kullandı :D 17 ürünle ne doğallığı

• afferin çok dikkatlisin napim sade makyaj resmi bulamadım :D eyeliner yazınca bunlar çıktı :P,benim kirpiklerim güzel rimel sürdüğümde takma gibi oluyor :D

• ahahaha koptum :D

• sabah erken uyanıyorlar bende öyle sabah 5de uyanıp 1 saat ne giyeceğime karar verip hafif makyaj saç baş yapıp güne başlıyorm

0|0
    1|0
    • 5 de kalkıyosun 1 saat ne gıyıcegıne karar verıyosun ? !

gıymende en az 1-2 saat surermı acaba ? daha aynaya bakma makyaj surelerı hesaba katmadım ama ha

• eskiden evden 2 saatte anca çıkıyordum dışarı bağrış çağrış kapıda bekletiyodum insanları :)) şimdi 1 saate indi evden çıkmamda :D makayjıda 30 dakikada yaparım eskiden 1 saatte yapıyordum :D

• bu hızla gıderse yakında senı 5 dakkada hazır dısarı alırız ıns dımı

• Boyayan da ölüyor boyamayan da dimi ama.

0|0
    0|0
  • Ben makyajsız da taş gibi olduğum için sorun yok uyuyabiliyorum .Hıh.

0|1
    1|2
  • :D üşenmeyip yapıyolar bacım sana niye dert oluyo ayy

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...