Sizce ne yapmam lazım?

Okula sınıfım açıklanmış mı diye gitmiştim , kapının orada da bir çocuk gördüm sarışın yeşil gölü olunca direk dikkatimi çekti neyse ben hademeyle konuşurken bize bakıyor bende yandan yandan ona bakıyorum, okullar açıldı bu çocuk bizim yan sınıfta tabii onu göre göre içim de bir kıpırtılar oluyordu işte bu sessiz sakin arada sınıftan çıkıyordu ama ben hap tuvalete gidiyorum diye onların sınıflarına bakıyordum oda bana bakıyordu ama hemen yüzünü çeviriyordu sonra bunların sınıfından arkadaşım olduğunu öğrendim, benim yakın arkadaşımda gidip çocuğun adını numarasını felan aldı bana getirdi verdi bende kayıt ettim, sonra o arkadaşım yakın arkadaşıma -çocuğa mesaj attın mı +hangi çocuk -bizim sınıfta ki +hee o benim için değil arkadaşım içinde felan diye diyalog geçti sonra arkadaşım bana dönerek -kanka elini çabuk tut o çocuğu herkes soruyor. Felan dedi ne yapsam bilmiyorum böyle olayları da sevmem hani bakışıp akış olalım o gelsin bana yazsın ilerletip sevgili olalım istiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Biri bana özetleyebılır mi

0|0
    0|0
    • bi çocuktan hoşlanıyorum ama nasıl yaklaşıcam nasıl onun dikkatini çekicem bilmiyorum

• Mesela ne yapayım ?

• Benden bukadar. ıyı aksamşar sana

• inş gelmez sana da herşeyi karşıdan beklememeyi öğrenirsin

0|0
    0|0
    • O erkek tabii o gelecek hem küçük felan da düşmek istemiyorum.

• Bakıyor hemen çekiyo hem tek kalmıyo muhakkak bir erkek arkadaşıyla oluyo ve sınıfından çıktığıda yok çıktı desek utanırım konuşamam çocuğun yüzüne tükürürüm valla :D

• o utangaçlığın çözümü yok galiba, olsa ben de denicem zaten :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...