Birini sevdiğinizi ya da bir insanın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?

Bi insanın sizi sevdiğini ve siz bir insanı sevdıgınızı nasıl anlarsınız ?

1|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlerime anlamalı anlamlı bakıyorsa eğer, o baktığında benim içim eriyorsa, Onun gözünde kendimi kendi gözümde onu görebiliyorsam, Onu gördüğümde nefes alış vcerişim bile değişiyorsa, onunda yanakları kızarıyorsa, uzun uzun susarak konuşuyorsak YA DA SEN BÖYLE DURUMDAYSAN AYVAYI YEDİN :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gordugunde ıcın akar onsuz dunyada olmanın anlamı yok gıbı gelır karsı taraftada ayınısı varsa sevıyodur

1|0
    0|0
  • bunun cevabını asla bılemeyecegız

1|0
    0|0
  • Düz yolda önümden geçerken ayakları birbirine dolanıp düşerse.

1|0
    0|0
  • Ünide platonik aşık olduğum kız bide durumu bilen iki samimi arkadaşım vardı kız arkaşlar yanımdayken bizim yanımıza gelince kıpkırmızı oluyodum :D kız bana bişi soruyo arkadaş kızın arkasından bana gülüyo böle :D tabi o arkadaş benim o kıza açılmama vesile olsada sonu gelmedi işte

0|0
    0|0
    • üzüldüm kader işte vardır bı hayır

• Hayırlısı ya böylesı daha ıyıdır belkı

• benim gibi bekleme söyle bence belki o da çekiniyordur

• onu sürekli düşünüyorsan sürekli gözün ona gidiyorsa seviyosundur panpa diğerini bende bilmiyom öğrenirsen at da öğrenek

0|0
    0|0
  • bir insanın benı sevdiğini anlayamam ama benım bir insanı sevdiğimi çok ıyı anlarımm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben kaybedince anlıyorum sevdiğimi.Sevildiğimi de tavırlardan anlıyorum ya zaten seviyorsa belli eder öyle mal gibi bakınmaz incitmekten korkar gibi bakar gülümser sürekli mutludur yanındayken gözlerinin içi güler cıvık hareketler yapmaz samimi durur ama yılışmaz vs vs . Anlaması kolay sen çek videoya ben yorumlayayım :D:D

3|0
    0|0
  • Onu görünce böyle için sıkışır nefes alamazsın sanki, ya da biri onunla ilgili bişey söylediğinde veya adı geçtiğinde dikkatin o yöne gider hemen, o yanından gecerken gözlerine bakmaya utanırsın, onu her yönüyle kabullenirsin, aklına o geldikçe yüzünde istemsiz bir sırıtma olur, gecelerei onu düşünmeden uyuyamazsın. Bunları yaşıyosan aşıksın demektir geçmiş olsun :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...