Nedir bu sevgilimdeki dışarı merakı ?

Ya sabahtan akşama kadar dışarıda . Eve gitmek bilmiyo. Ben dışarı çıkınca kiyamet kopuyo ama kendisi çıkınca " ben erkeğim olacak o kadar" diyor. Ya bir fikir verin ben bunu nasıl evde tutabilirim ? bir insan gunde 6-7 saat dışarıda olurmu ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• sen de çık

sen çıkamassın derse de ona çık'ış

hala diretirse deki...hadi sana kış kış

0|0
    0|0
    • Bu gidişle gerçekten öyle olucak . Hayır ona güveniyorum ama benim evde kalıpta onun çıkması zoruma gidiyo . Hadi 2-3 saat olsa tamam diycem o kadarda sıkmak olmaz çünkü . Ama 6 saat nedir ya 6 saat ? :'((

• bır ınsan karsı tarafı esgecıp sadece kendı bencıllıgınde kulac atıyorsa, onun ıcın yorum yapmak bıle zaman kaybıdır...

senın kadar guzel olan bu gül için de tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 9

• atlet te giymemiştir içine..

1|1
    0|0
  • (: Ayrılım Senden Diye Tehdit Et Benimki Öyle Yapıyor (: :D

0|0
    0|0
    • Sizce haksizmiyim ? Ayrilsam bile haksizmiyim ? Allah için ben çıkıyorum dışarı trip atiyo cevap vermiyo ama kendisi çıkınca " yok efendim ben erkeğim normaldir" diyor.

• Valla Öyle Yap İşe Yarayacaktır Ayrıl Derken Gerçekten Ayrılma SadeceKüs İstemediğini Göster Demek İstiyorum Aranız Bozulmasın Ayak Üstü (: :D

• olmaz ne demek ben erkeğim yol ve rgitsin

1|0
    0|0
  • Başlığı dışkı diye okudum diyom ne alaka.

0|0
    0|0
  • rus karılarına gidiyordur..

0|0
    0|0
  • başkalarının peşinden koşuyordur :)

0|0
    0|0
  • Demekki içerde istediğini bulamıyo

0|0
    0|0
  • yeter lan de ama lanı kesın de bıttı de 3 gun arama bak nası gelıo

0|0
    0|0
    • Ama cok seviyorum :(

• Mesajlarına cevap vermesem diycem ama bu sefer bağırıp çağıracak

• pardonda mesajlarına cevap vermıcem dıye solenır mı ? anne ben okula gıtmıcem mı arkadasım bu haber verıosun atsın verme mesaj o kadr bagırsın cagırsın tavırlı ol konuyu dıle getır yapmıcam derse cak bıttıyı arama 2 sun sonra bak tavırları nasıl bana sole ekle ıstersen durumu haberleselım

• sana da izin verse anlarım da bende sevgılın gıbıyım hiç eve girmiyorumm uzun sürede düşünmüyorumm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bahaneye gel

ben erkeğim normal ( laaann bir yürü git demek lazım)

saçmalık sende istiyorsan gez toz triplerine aldırma

sen onu iplemezsen o bir şekilde toparlanır olmadı ayrılırsınız

ama seviyoruuğğmm deme

saygı da lazım

sen evde otur ben sokak sürteyim demek saçmalık

0|0
    0|0
    • Aynen öyle . Peki canım şimdi ne yapiyim sence ? Konuşmaya devam mı etsem yoksa değerimi anlaması için küçük bir ders mi versem ?

• ders ver tabi burnu sürtsün

değer veriyorsa saygı da göstersin

istediği kadar gezsin ama sana engel olmasın trip atmasın böyle dandik bir meseleden

ayrıca seninle neden gezmiyor...

Yükleniyor...