Nedir bu sevgilimdeki dışarı merakı ?

Ya sabahtan akşama kadar dışarıda . Eve gitmek bilmiyo. Ben dışarı çıkınca kiyamet kopuyo ama kendisi çıkınca " ben erkeğim olacak o kadar" diyor. Ya bir fikir verin ben bunu nasıl evde tutabilirim ? bir insan gunde 6-7 saat dışarıda olurmu ?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• sen de çık

sen çıkamassın derse de ona çık'ış

hala diretirse deki...hadi sana kış kış

0|0
    0|0
    • Bu gidişle gerçekten öyle olucak . Hayır ona güveniyorum ama benim evde kalıpta onun çıkması zoruma gidiyo . Hadi 2-3 saat olsa tamam diycem o kadarda sıkmak olmaz çünkü . Ama 6 saat nedir ya 6 saat ? :'((

• bır ınsan karsı tarafı esgecıp sadece kendı bencıllıgınde kulac atıyorsa, onun ıcın yorum yapmak bıle zaman kaybıdır...

senın kadar guzel olan bu gül için de tesekkurler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• atlet te giymemiştir içine..

1|1
    0|0
  • (: Ayrılım Senden Diye Tehdit Et Benimki Öyle Yapıyor (: :D

0|0
    0|0
    • Sizce haksizmiyim ? Ayrilsam bile haksizmiyim ? Allah için ben çıkıyorum dışarı trip atiyo cevap vermiyo ama kendisi çıkınca " yok efendim ben erkeğim normaldir" diyor.

• Valla Öyle Yap İşe Yarayacaktır Ayrıl Derken Gerçekten Ayrılma SadeceKüs İstemediğini Göster Demek İstiyorum Aranız Bozulmasın Ayak Üstü (: :D

• olmaz ne demek ben erkeğim yol ve rgitsin

1|0
    0|0
  • Başlığı dışkı diye okudum diyom ne alaka.

0|0
    0|0
  • rus karılarına gidiyordur..

0|0
    0|0
  • başkalarının peşinden koşuyordur :)

0|0
    0|0
  • yeter lan de ama lanı kesın de bıttı de 3 gun arama bak nası gelıo

0|0
    0|0
    • Ama cok seviyorum :(

• Mesajlarına cevap vermesem diycem ama bu sefer bağırıp çağıracak

• pardonda mesajlarına cevap vermıcem dıye solenır mı ? anne ben okula gıtmıcem mı arkadasım bu haber verıosun atsın verme mesaj o kadr bagırsın cagırsın tavırlı ol konuyu dıle getır yapmıcam derse cak bıttıyı arama 2 sun sonra bak tavırları nasıl bana sole ekle ıstersen durumu haberleselım

• sana da izin verse anlarım da bende sevgılın gıbıyım hiç eve girmiyorumm uzun sürede düşünmüyorumm

0|0
    0|0
  • Demekki içerde istediğini bulamıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bahaneye gel

ben erkeğim normal ( laaann bir yürü git demek lazım)

saçmalık sende istiyorsan gez toz triplerine aldırma

sen onu iplemezsen o bir şekilde toparlanır olmadı ayrılırsınız

ama seviyoruuğğmm deme

saygı da lazım

sen evde otur ben sokak sürteyim demek saçmalık

0|0
    0|0
    • Aynen öyle . Peki canım şimdi ne yapiyim sence ? Konuşmaya devam mı etsem yoksa değerimi anlaması için küçük bir ders mi versem ?

• ders ver tabi burnu sürtsün

değer veriyorsa saygı da göstersin

istediği kadar gezsin ama sana engel olmasın trip atmasın böyle dandik bir meseleden

ayrıca seninle neden gezmiyor...

Yükleniyor...