Bugün Galatasaray-Karabük maçı ne olur?

Galatasarayımı galibiyete daha yakın buluyorum inşallah bu haftayı 3 puanla kapatırız

• Berabere biter (allah göstermesin)
    15% (2)24% (4)20% (6)Oy Ver
  • Galatasaray kazanır (inşallah)
    54% (7)35% (6)43% (13)Oy Ver
  • 3. ihtimali vermiyorum (sanan ne şekerim)
    31% (4)41% (7)37% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Biz Karabük´ü geçen hafta yenmiştik bu hafta Kayseriyle oynuyoruz rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum Burak´tanda artık bir patlama bekliyorum geçen Kopenhag maçında bu patlamayı yapabileceğinin sinyallerini verdi

3|0
    0|0
    • kayseriydi demi ? boş ver senden başka çakan olmadı :)))))

• kafamdan aşağı kaynar sular döküldü sen kayseri diye hatırlatınca hemen gizlenmek istedim gizlenim demi dur :)))))

• Gizlenme gerek yok insanlık hali olabilir:)

Erkekler Ne Diyor 14

• Hatlar karıştı heralde Kayseri ile oynuyoruz kazanacağımızı düşünüyorum

2|0
    0|0
  • Güzel maç olacak.

1|0
    0|0
  • kayseri'yi düzeltmişler.. yalnız maç bugün değil yarın.. bir an tff'ye de sövdüm çarşamba günü şampiyonlar ligi maçı oynadık pazar dururken neden cumartesiye koymuşlar diye.. neyse tüpçü alışıktır zaten küfür yemeye.. bu da bonus olsun :)

1|1
    0|0
  • Bu hafta Kayseri maçı.Onu da kazanırız.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım şu an baktım Karabükspor-Antalyaspor maçı var 1-00 yeniyo LuaLua attı :D

1|0
    0|0
  • Karabüksor yener diyorum (Sırf şıklara koymadığın için)

0|1
    1|0
  • Cimbomum benim hafta içi aldığı gazla ezer geçer.

1|0
    0|0
  • G.Saray yarın oynuyor bugün değil hem de Kayseri ile neyse insanlık hali olur bazen böyle :)

1|0
    0|0
    • olur demi gerçekten :(

• gizlendik daha gelecekler olur çünkü inşallah dediğin gibi kazanırız canım :)))

• :) tarafsız bir yorum yaptım bir Beşiktaşlı olarak :) haftaiçi şampiyonlar ligi maçında çok iyiydi G.Saray yavaş yavaş ligde de ağırlığını hissettirecektir gizli bayan :)

• cimbom 3-1 alir

1|0
    0|0
  • ilk yarı 1 ikinci yarı 2 olur yanına garanti bir maç ekle bas herşeyini

1|0
    0|0
  • Maç yarın ve kayseri ile değil miydi? Karabük maçı geçen haftaydı sneıjder'ın 2 golüyle 2-1 biten maçtı hatlar karıştı sanırım :)

0|0
    0|0
  • bu kadar subjektif olmayın ya bırak 3. seçeneği de aç, vermek isteyen versin :)

0|0
    0|0
    • bu arada karabük maçı geçen haftaydı. bu hafta kayseri'yle ve yarın oynuyorsunuz. bu kadar ilgisiz birinin anket şıkları da anca bu kadar olurdu zaten :)

• özürdileriz bu kadar fırça atmana değmez :(

• asıl ben özür dilerim ya fırça falan atmadım tamam bir kızın ilgilenmesi gerektiği kadar ilgileniyosun zaten hiç sevmem futbolla erkekten çok ilgilenen kızları :/

• hiç umrumda değil yaa

0|0
    1|0
  • Handikaplı Karabük.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen millete bakma. Daha ofsayti bilmeyen insanlar var, sen sadece kiminle oynayacagimizi karistirmissin. Bosver, gitsin..

O degilde, Kayseriye tek kayip edelim feneri Kadikoyde yenelimde. Sabri reyiz'den gol bekliyorum ben.

2|0
    0|0
  • gsnin yenebileceğini düşünüyorum

2|0
    0|0
  • Biraz takip etsen iyi olur bence yarın Kayseri ile oynuyoruz :)

2|0
    0|0
  • Umarim yeneriz yarin macimiz bu arada:) 2 0 yeneriz kayseriyi

2|0
    0|0
  • İçimden 1-1 geçti..

1|0
    0|1
  • cincon galip gelebilir

1|0
    2|2
  • o maç bugün