Kız arkadaşım benden sebepsiz yere ayrıldı. Pişman olur mu?

kafası karışık olduğunu duydum ve kafasını dinlemek istediğini duydum ortada ciddi sorunlar yoktu ailesi beni istiyor benim ailemde onu ama ne olduysa ben ayrılmak istiyorum dedi ve ayrıldı bana onca ümit verip yüz üstü bırakıp gitti asla kötü kelime kullanmadım allahından bul dedim 2 haftadır arayıp sormuyorum facebookta iletişimi kestim annesiyle konuştuğumda ben bunların olacağını biliyordum dedi sana çok soğuk davranıyordu annesine sen mutlusun diye istiyorum demiş peki anneni mutluluğu için barıştın bir kaç kere allahtan revamı seni seviyorum özledim demelerin dedi sustu susarsın dedim ama ahımı aldın dedim seni allaha havale ediyorum dedim ve telefonu kapattım şimdi ne annesi konuyu açıyor nede ben onu arıyorum ben pişmanlık yaşamasını istiyorum hiç kafama takmıyorum onsuz mutlu olduğumu benim facebooktan biliyor takip ettiğini biliyorum engellemişti beni geri kaldırmış fazla dayanamadı sizce böyle psikolojisi bozuk ne istediğini bilmeyen gel gitleri olan kişi pişman olur mu abisi senden daha iyisini bulamaz diyordu ve kızın başka sorunlarıda vardı herkesten yorum istiyorum

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• seni yedeğe almış yazık sana o arada başkasını elde etmeye çalışıyor ya da görüşüyor iş tamamlanınca seni temelli bırakır . açık sözlü olduğum için özür dilerim . sen onu takip et yakalarsın...

0|0
    0|0
    • valla kaç aydan beri takip ediyorum ama hiç birşey yok evet kaç kere çıkma teklifi geldi ama ben nişanlanacam dedi banada gösterdi bir kere eski sevgilisi evlenme teklifi etmiş benim ona sözüm annesi zarf atmış onu bırak bununla evlene bilirsin diye ama oda ben ona söz verdim bu yola onun çıktım demiş yani biri yok geçmişinde ki sıkıntıları var ara ara ağlıyor eski günlerinde ki yaşadıkları acı geliyor başkası olsa bunca ay nasıl saklıyacak

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne İstediğini Bilmeyen Birisine Benziyor Ben Şu an Böyle Bir Sorunla Karşı Karşıyayım Yani Ne İstediğini Bilmeyen Birisi İle Birlikteyim Gerçekten Zor Sırf Sevdiğin İçin Yaptığı Şeylere Katlanman Gerekli Kalıyor Biraz Dikkat Veya Çok Düşün Sen Karar Ver O Vermezsin Ama Unutma Kararın Ayrılık İse Bir Daha Barışma.

0|0
    0|0
    • sende ayrılık oldumu sen ne yaptın peki

• yo o konuda bu sefer tedbirliyim barışırsanız hemen yüzük takalım dedi tabi sen istersen eskiden olsa siz isterseniz diye söyleyip dururdu işler benim lehime ben akıllı ve mantıklı haraket ediyorum

• Bune Abi Filmmi Bu Bitti Başla Falan Çok Gıcık Oluyorum Öyle Şeylere Yaw Valla Dostum 1 Hafta Daha Bekle Ondan Ses Çıkmazsa Ve Sen Çok İstiyorsan Al Kızı Karşına Konuş Çatır Çatır Ve Nişanlan Ondan İsteklerini Falan Söylersin İsterse Gelir Zaten

Yükleniyor...