Kızların yanınızda ne yapması hoşunuza gitmez, iğrendirir?

Geçenlerde erkek arkadaşımın yanında gaz kaçırdım ama çok hoşuna gitti. Bi daha kendimi kasmamamı, yanında gaz çıkarabileceğimi söyledi. Ben de şaşırdım, kızacak sandım.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1)yemek konusunda çok hassasım. kız/erkek/sevgili hiç farketmez. insan gibi yemek önemli, homurdanmalar ağızdan damlatmalar, ağzı doluyken konuşmalar, gaz çıkarmalar, parmaklarını yemeğe bulamalar, aklına gelebilecek ne varsa..

2) sevgilimin yanımda yellenmesi hiç hoşuma gitmez, kazara da olsa duymamazlıktan gelirim ve asla yapamam.

3)mala bağlamaları (bazen makine duruyor, hiçbirşey anlamıyorlar defalarca aynı mevzuyu anlatıyorsun, inanılmaz itici oluyor)

4)''aga'' demek, ''lan'' demek, küfretmek.

5) feminist olmaları.

6) eşinden, sevgilisinden bahsederken "benim ki" yada "çocuk" demeleri (kendileri kontes ya)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nasıl bir kızdan hoşlanmam başka?

lale devri dizisinde toprak diye bir kız var otur kızlar gerçekten baştacı edilecek kız tipleri.. ama aynı dizideki yeşim tiplemesindeki olanh kız allah kimsenin başına vermesin tipindeki kız şeytan hiç kalır yanlarında cıngöz kızlardan nefret ederim.. kibirli kendilerini beğenmişler adeta dünyayı kendileri yaratmışlar gibi dolaşmaları gece rüyamda görsem kalkarım birda uyumamayı tercih ederim... kadın dediğin sevecen anne yürekli olur. o güzel anne kalbindeki merhamet dolu yüreğin yerine nefreti sokmamalı...

0|0
    0|0
  • şöyle söylim karşımda bir kızla oturuyorum hayallere dalmışım kız birden burnuyla oynuyor bu onda soğutur beni kızdan hadi erkelere alıştık iğrenç olmasına rağmen ama bir bayana asla yakıştıramaz ki byanları hep temiz bakımlı güzel giyimli olarak tanıdığımız için bayanların geneli böyle olduğu için kabalık birçok erkekte oluyor .erkeklerin tamamı diil söyleidklerim tabi bayanlardanda vardır istemediğiz görüntüler ama bazıları için söylüyorum..

0|0
    0|0
  • burnunu oyması benım için bır kıza yaskıtıramayacagım en ıtıcı neden olabılır...:)))

0|0
    0|0
  • kendilerini begenmelerinden nefret ederim kendilerini bişe sanmaları havalanmaları ha bide kapris yapmaları.. gaz'a gelince bilerek yapmamıssa sorun yapmam ha ama alısknlık yapmıssa her aklına geldiginde öttürürse sinir eder..

0|0
    0|0
  • çok utangaç bi çocuk olmalı kendi toplumda özgür olamadığı için senin bu rahatlığın hoşuna gitmiş olabilir

0|0
    1|0
  • Bir daha sakın yapma derim :)

0|0
    0|0
    • nedenki senn yanında osuran kız mı oldu ..sevgilim bayılıyor arada yapıyorum isterse tabi..

• Bilmeden osurdu, sonra gülerek devamı geldi.Çöpten çıkmış bozuk patlıcan gibi bir kokusu vardı tek böyle tarif edebilirim sana :)

Valla abartma dediğim,

Birşeyin çok üstüne gidersen erkeklerin pek hoşuna gideceğini sanmıyorum, sonuçta doğal birşey ama pis birşey.Senin erkek arkadaşını bilmediğim için uzaktan böyle yorumlar yapıyorum, belkide tamamen haksızım.

• valla ben kızlardan otür seylerı duymak asla istemem bana ıtıcı gelır yanı benım gönlumdekı kız bunlardan munehzehtır yanı o sekılde saygım çok büyük hayalımın bır os.. yüzünden yıkılmasını istemem :))))) bende çok büyük hayal kırıklıgı yaşatır :))))

• ikinizde iğrenirsiniz =D =D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İğrenç bir durum ,sevgili ile ya da bir başkasının yanında nerede olursan ol bu tür şeyler biraz da edep ile ilgili.

1|0
    0|0
    • bende çok sıkışmıştım kaçtı istemeden osurdum ama :((

• bence iğrenç ben olsam yapmam kim bundan hoşlanırki çocuk seni sevdiğine kibarlı yapmış

0|0
    0|0
    • haklısın cicim..ama işte erkek milleti ne istedikleri belli olmuyor..

• erkeklere göre kızlar cindy bebektir kızlar tuvaletini yapmaz kızlar sürekli süslüdüriikızlar böyledir şöyledir..bizde insanız dimi ama

• erkeklerle kızlar zıttır ama zıt kutuplar birbirini çeker

Yükleniyor...