Soyunma eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?

hurriyet.com.tr/planet/24986290.asp femenin eylemleri malum. soyunuyor ve mesajını veriyor. erkeklerin çoğunluğunun ne düşündüğünü bilmiyorum ama kadınların çoğu haklı bir eylem olarak değerlendiriyor. şimdi "bu tür eylemleri desteklerim" diyenlerin samimi cevabını merak ediyorum :) bakalım ne kadar dürüstsünüz :) aynı eylemi bir erkek yapsa hoş karşılar mısınız? (göğsünü açmayacak cinsel bir organını açacak. mesela testisler)

Güncellemeler:
cevap verenlere teşekkür ediyorum. ancak ben özellikle bu tür eylemleri hoş karşılayan ve destekleyenlerin görüşlerini merak ediyorum. "kendi bedeni size ne" şeklinde cümleler kuranlar ya da kurarım diyenler de cevaplayabilir mi? yani bir erkek aynı eylemi yaptığında da "kendi bededi kime ne" diyebiliyorlar mı?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar batının, hatta İlluminati oyunları.

Ne yazık ki insanlarımız kurulmuş koyun gibi peş peşe düşüyorlar bu yemlere.

Ahlaksızlık aldı başını gitti zaten.

Kıyametin alametleri bunlar artık biliyoruz.

Lakin şunu anlayamıyorum, müslüman olmasan da, hatta inançsız bile olsan, kendini hiç mi düşünmezsin be mahluk?!

Gündem ile ilgilenirken bizim millet, arkada ne toplar atılıyor.

Allah'ın lütfettiği nimet olan beyninizi kullanın mübarekler!

Vesselam!

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu eylemlerde kimse pankartlara, verilmek istenen mesajlara, sloganlara falan odaklanmıyor, çıplak bedenlere odaklanıyor. Gerçi verilmek istenen mesajlar da hep sığ mesajlar olunca, normal sonuçtur.

Dolayısıyla bir "bilinçlenme"nin b'si bile olmuyor. Gerçek anlamda bir özgürlük bilinci olmadığı için, can sıkıntısından, sosyal aktivite budalalığından yapılan abuksabuk icraatler olarak görüyorum.

0|0
    0|0
  • Bir eylem için kadının vücudunun kullanılması , dikkat çekicek daha zekice şeyler varken basit bir eylem için kadın vücudu inan çok basit , fazla küçük düşürücü.

0|1
    0|0
  • sırf dikkat çekmek için yaptığı belli.tipik ünlü olma çabaları...

0|1
    0|0
  • Ardan hayadan yoksun, vücudunu her bok için sergileyebilecek o..lar (orangutan beyinliler yani)

0|0
    0|0
Yükleniyor...