Amfide "Babam 3-4 yıl önce vefat etti " diyen bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Bu sene üniversiteye yeni başladım . Dolayısıyla ilk günlerde hocalar nereden geliyorsunuz diye sorarken anne ve babanın mesleğini sordugunda amfide 100 kişinin içinde "babam 3-4 yıl önce vefat etti, annem memur " dediğinde ne düşünürsünüz bu kız hakkında ?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Ne düşünelim ki bir soruya yanıt vermiş çok doğal bir biçimde...

Tuhaf olan verilen yanıt değil sorulan soru. Üniversite gençliğini bir amfiye doldurup da hala "annen baban ne iş yapıyor " sorusunu soran o zihniyet saçma !

İlköğretim lise yıllarında yapılan bu hatayı üniverisitede hala yapıyor olmaları akıl alır gibi değil.

Belki babam hamal belki işsiz belki temizlikçi, belki kimse bilsin istemiyorum?

Size ne hocam demek istedim şu an...

Kimin hangi statüye mensup olduğunu bilme kaygısı amaç ve gerçekten bu zihniyeti reddediyorum.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanırım kızlar ezik felan olduğunu düşünür. Ama ne kadar abaza erkek varsa direkt olarak şöyle düşünür. ''hımm babası yok kesin sevgiye ve teselliye ihtiyacı vardır tamam olum en fazla 3 gün içinde bu kızı yatağa atarım.''

1|0
    0|0
  • bişey düşünmem herşey normal..

0|1
    0|0
  • 3 mü 4 mü bilmiyor diye düşünüp buna takılmam.yıla takılanın da sinsiliğine hayretler içinde kalırım

0|0
    0|0
  • üzülürüm ne düşüncem

0|0
    0|0
  • Nasıl ne düşünürüm kıza sorular soruyu cevaplamışlar. Hiçbirşey düşünmem acıncak durumda bakmam kötü durumda da bu soruyu da sormayın lütfen. İnsan hayatında birilerini kaybedebilir.

0|0
    0|0
  • sadece onun babası vefat etmediğine göre düşünecek bir şey yok. sadece üzülürüm ben

0|1
    0|0
  • 3 mu 4 mu dıe dusunurum oncelıkle

sonra da uzulurum tabı kı..ama 3-4 yıl oldu demesı bıraz garıp geldı

0|0
    0|0
    • 3 ile 4 arasında demek istemiştim 3buçuk yıl oldu gibi

• hmm o zmn ok...ama bu hassas bır konu oldugu ıcın kaba taslak bır sayı vermesı garıbıme gıderdı acıkcası...

halıne uzulurdum tabı kı ve ona pozıtıf ayrımcılık uygulardım..ılk arkadaslarından bırı ben olurdum sanırım...

• Hala babasını unutamadığını düşünür üzülürüm.

0|0
    0|0
  • Her kimse o kız meleğim :( Kaybetmeyi biliyor..

0|0
    0|0
  • acıma duygusu uyanır içimde sana karşı sempati duyarım..

0|0
    0|0
  • Kötü bir şey düşünmem.

0|0
    0|0
  • sevgili istiyor ya da ?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Soru-Cevap

Bunda sorun yok. Hatta yılını tam hatırlamaması daha iyi. Her gün anımsayıp canı yanması etik değildi zaten.

0|0
    0|0
  • Sormaz ama oldu ki sordu ,sordugu icin hocaya sinirlenirim.

0|0
    0|0
  • Cok ozlemiyor ki 3 mü 4 mü bilmiyor diye dusunurum

0|0
    0|0
    • 3 seneden çok 4 seneden az 3 buçuk gibi belirtmek istedim

• bunu bilmiyordum ama boyle dusunurdum tabiki babanı cok ozlemis olabilirsin ilk bunu düsündüm sadece onun dısında bir sey düsünmem heralde

Yükleniyor...