Sevgilinizden ayrıldınız unutmak için ne yapardınız ?

Sevgilinizden bazı nedenlerden dolayı ayrıldınız onu hala seviyorsunuz onu unutmak için ne yaparsınız?

0|0
9|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Aklımı başka şeylere veririm. Sigarayı bırakmak gibidir. Önce her 3 dakkada bir insanın aklına gelir. Ama bu düşünceleri öteledikçe süre 5 dakkaya 10 dakkaya yarım saate bir güne felan çıkar zamanla daha az hatırlanır olur. Yabancı slow ve anlamını bilmedigim şarkılar dinlerim.Kendime bir meşgale bulur oyalanırım. Ama en etkilisi kabullenmektir. Bitti diyorsan bitireceksin bitmedi diyorsanda ne olursa olsun sahip çıkacaksın.

0|0
    0|0
  • unuttum demek bile hatırlamaktır..unutulmaz sadece kafada önemsizleştirilir.ekstra bir şeye gerek yok normal yaşantına devam et

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Unutmak için, unutmamaya çalış meleğim. İnsanlar birşeyi unutmaya çalıştıkca o şeyi hep hatırlar. :) Zamana bırak ve unutmamaya çalış.

0|1
    0|0
  • Ayrılmak lafta olmaz arkadaşım... Yürekli ve pısırık değilsen olay bitmiştir diyeceksin... Bu kadar !

0|0
    0|0
  • Tüm sosyal ağlardaki hesaplarımı kapatıp (ki zamanında yaptım hala kapalı) internetten ,alkolden,sürekli neden ayrıldınız diye soran arkadaşlardan uzak inzivaya çekilmek yararlı olmuştu... Tavsiye ederim...

1|0
    0|0
  • başka biri en buyuk çozum gercek olmasa da gecıcı de olsa başka bırı ozellıkle senı sınır eden olursa ıyı olur ona sınır olım derken aşk acısı arada akynıyor..

0|0
    0|0
  • sokağa çık arkadaşlarınla an'ı yaşa :)

0|0
    0|0
  • olsun da bir ayrılalım sonra ondan sonra düşünürüz ki olursa ayrılmak istemem tabi bunu kimse kolay kolay istemez

0|0
    0|0
  • Unutamazsın ki :(

0|0
    0|0
  • Sex yapin cok iyi geliyo

0|0
    0|0
  • önce yiyosa o beni unutsun gerisi kolay :)

0|0
    0|0
  • bol bol gezmek. Ders çalışmak. DAha eğlenceli müzik ve çikolata

0|0
    0|0
  • erkekler içn ayrı kzlar içn ayrı olr bu

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker deyip başkasını bulurdum

0|0
    0|0
  • Başka biriyler sevgili olurum ya da onu hiç görmemek için ondan uzak dururum .

0|0
    0|0
  • Unutmam, onsuzluğa alışmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • unutmak değil ama hatırlamamak mümkün diyordu bir filmde...

0|0
    0|0
  • birşey yapmama gerek yok çabuk unuturum zaten..

0|0
    0|0
  • sevgılımden ayrıldım unutmak ıcın ne yaparım

hmm sanırım baska bır sevgılı...

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten sevmişsen unutamazsın.Şu an bu olay bende var malesef fakat unutamıyorum.

0|0
    0|0
  • Kaç Kapakta Biter Bu Acı?

BedeLi Neyse Hazırım...

0|0
    0|0
  • unutmazdım

0|0
    0|0
  • Başka hatunlarla takılırdım heralde. Ya da uzun zaman hayatıma kimseyi almazdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Unutmam sadece onsuzluğa alışırım.

0|1
    0|0
  • Birşey yapmam oturur paşa paşa acımı çekerim.

0|0
    0|0
  • sevgilim olsaydı da ayrılsaydım ilk 1 ay paso ağlarım. sonrada üzülmekten yorulurum ve üzülmem artık. böylece alışmışta olurum ve unuturum .

0|0
    0|0
  • oncelikle unutucam diye şartlamam kendimi çünkü bilirimki bir günde unutamam zamanla olur bu slov şarkılardan uzak duruurm kendimi eve kapatmak yerine arkadaşlarımla gfezerim alışverişe çıkarım kafam dağılsın diye ..topuklu aykkabı alırım kendme :))akışına bırakırım aşk acısı çekmem

0|0
    0|0
  • Bir şey yapamazsın..

Zamana bırakacaksın ve sonra unuttuğunu fark edeceksin zaten.

0|0
    0|0
  • Kusurlarını ve seni nasıl üzdüğünü düşündükçe unutuluyor.

0|1
    0|0
  • biraz durur yeniden başlamaya cesaret verecek bir müzik açardım. sonrada bir kahve.. daha sonra koşuya çıkardım kulağım da kulaklık... arada çocuk esirgemeye giderim çünkü çocuklar iyi gelir her zaman... yani bir şekilde önce ruhumdan başlardım...

0|0
    0|0
  • gezer tozarım kendimi nutlu etcek seyler bulurum

0|0
    0|0
  • Bişeylerle oyalanırım hareketli müzikler dinlerim gezerim falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...