Balıketli olmak istemiyorum artık

Boyum 162 kilom 50 ve balıketliyim bende neden olduğunu bilmediğim bir takıntı var böyle herhangi bir yerime dokununca yağ hisstmek istemiyorum 3 ayda 10 kilo vermek istiyorum bu mümkünmüdür acaba

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• neden takılıyorsunuz kilolarınıza bu kadar anlamıyorum. erkeklerin çoğu balık etli kadınlardan hoşlanır. kilo vermene gelince 10 kilo verebilirsin ama ne kadar hızlı kilo verirsen ondan fazlasını alırsın yavas yavas vermen gerek.

0|0
    0|0
  • bence sen boşuna sorun ediyorsun ya senin neren kilolu 5o e sen kilo mu diyorsun şahsen beni 70 ten aşağı kurtarmaz

0|0
    0|0
  • bence vücut bilgilerne göre

0|0
    0|0
  • kilo verde gör ebenin düğününü :) kıymetini bilmiyorsunuz balık etlı olmanın

1|0
    0|0
  • sen zaten zayıfın ne balıketlisi yaa

0|0
    0|0
  • bari erkek arkadaşına son bir kere şey ver o dediğini yaparsan zaten ölürsen de

0|0
    0|0
  • balık etlisin kurban olurum balık etliye ya dha ne istiyon sıska kalıp napcan balık etli en iyisi birçok erkeğin gözdesi ;)

0|0
    0|0
  • Ama ben etli butlu severim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen zayıfsın bence balık etli olamazsın ki 50 kg ile boyuna göre

0|0
    0|0
  • Kilon gayet iyi manyaklaşma

0|0
    0|0
  • kilolu değilsin saçmalama

0|0
    0|0
  • sen iyimisin kilon iyiyii

0|0
    0|0
  • bende balık olmak istiyorum ne yaptımsa olmuyor

0|0
    0|0
  • kilon iyi .

0|0
    0|0
  • ya kilolarını bana ver. benimde boyum 155 kilom 43 zayıflıktan ölecem bacım ya kilonu ver değişelim :D

1|0
    0|0
    • Off çok şanslısn ya

• nerem şanslı bacım hiç kilom yok.. kalça yok nefret ediyorum kilolu olmak istiyorum nasıl aldın kiloları söylesene ya :)) bak kilo vermek istiyosan sabah aç karnına sıcak su iç diyolar teyzem yapmıştı. verdi kiloları şimdide alamıyo aman ha dikkatli yap bunu. hemen gaza gelip çok içme az az iç hergün iç çokta kaynar olmasın

Yükleniyor...