Tutamayacağınız sözler verir misiniz? verdiğiniz sözleri tutar mısınız?

tutamayacağınız sözler verir misiniz? verdiğiniz sözleri iki eliniz kanda olsa da tutmaya özen gösterirmisiniz?

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• Aslında çok sözümde duran birisiyim ve verdiğim sözlerin arkadsında durmayı çok seviyorum ama bende malesef ünutkanlık var ve bu bir çok şeyi unuttuğum için basım bazen derde girebiliyor ve o nedenle artık günlük veya verdigi sözleri yazıyorum ve bu nedenle unutmamaya çalışıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Vermem. Evet tutarım.

0|0
    0|0
  • Zaman zaman tutamayacağım sözler vermiyorum desem bu da yalancılığa girer.

0|0
    0|0
  • olgandışı bişi olmadığı sürece sözümde dururum.Yapmayacağım birşey için söz vermemeye özen gösteririm.

0|0
    0|0
  • tutamayacağım sözler vermem benim için söz vermek önemli ha zor da kalıp söz verdiysem de mutlaka tutarım.

0|0
    0|0
  • Genelde söz vermemeye çalışıyorum.Bazen kararlarım çok değişkenlik gösterebiliyo bu yüzden açık kapı bırakıyorum kimseyi kırmamak için.

0|0
    0|0
  • verdiğim sözleri tutarım.

1|0
    0|0
  • Söz vermeyı sevmem verdıysemde tutmaya calısırım

0|1
    0|0
  • hangi konuda olursa olsun, verdiği sözü tutmayan kişi Allah bir derse inanmam.

1|0
    0|0
  • söz vermekten kaçarım herzaman verıyorsamda tutmaya calısırım

0|0
    0|0
  • Tutarım genelde, bazen aksilikler çıktığı için tutamadığım olmuştu.

0|0
    0|0
  • tutamayacağı sözler vermemeli insan;))

sözümü tutanlardanım.

0|0
    0|0
  • Verdiğim sözleri yerine getirmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • tutamayacağım sözler vermem. söz verirsem de yerine getirmeye özen gösteririrm.

0|0
    0|0
  • tutamayacağım sözü vermem

0|0
    0|0
  • Evet soz verdiysem tutmaya calisirm yada hic soz vermem

0|0
    0|0
  • tutamayacagım söz vermem verdigimden de caymammm

0|0
    0|0
  • Veriyorum. :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çevremdeki insanlar, net konuşmadığım için bana bazen sitem yapıyorlar,ama sadece kesin yapacağım konularda söz verdiklerimi bildikleri için hiç bir zaman güvensizlik duymadılar, bence verilen sözün niteliği,niceliği ya da önemi değerlendirilmeye alınmadan önce, sözü veren kişinin güvenilirliği sorgulanmalı...ki ben bu konuda söz verirken dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • inanmıcaksınız ama tutamıcağım sözler vermem.

hayatta 2 şeyde bütün gemileri yakıyorum;

1-tutulmayan sözler

2-arkası kesilmeyen yalanlar

türk kızları tutamayacakları sözleri vermekte açık ara liderdirler dünyada. yalancı oldukları da kesindir.

[52 tane türk kız arkadaşım oldu 52si de mi aynı olur be abi. ha bi de paracı alayı ;) ]

0|0
    0|0
  • çoğu insan bu soruya kendini erdemli gösteren yanıtlar verecektir muhtemelen..sözünü tutmayanlar, birbirine kazık atanlar kim ben onu merak ediyorum, biri benim çünkü :((

0|0
    0|0
  • genelde vermem ama zor durumda kalırsam veririm zaman zaman ektiğim olmuştur..

0|0
    0|0
  • Söz verdiğim zaman sözümü tutarım

0|0
    0|0
  • Tutamayacağın sözü vermezsen, verdiğin sözü tutarsın zaten. Ama şunu unutmayın her söz sorumluluk ister, Eğer sorumluluk almıyorsanız yaşamıyorsunuzdur.

0|0
    0|0
  • açıkça söz veriyorum dediysem kesinlikle yaparım.şaşmaz..

1|0
    0|0
  • öl söz verme,öl sözünden dönme

0|1
    0|0
  • tutarım ben.

0|0
    0|0
  • verdiğim hersözü tutmak adına bugünkü durumdayım,ama söz verdiysem tutarım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...