Bruma golden boy 2013 adayı

Bruma golden boy 2013 adayı, kendisi için tüm Galatasaraylılar oyunu kullanmalı. an itibariyle golden boy 2013'te 1. sıraya yükselmiştir. quintero ve pogba'yla çekişiyor yine de oy verelim. link

soru sorayım da kaldırmasınlar. sizce kim kazanır ? ben şu ana kadar türklerin anket kaybettiğini görmedim. Drogba ve Stoch en büyük örnekler.

Güncellemeler:
Güncelleme için özür dilerim.

sabah anketi gördüğümde %6'lık oyuyla 3. sıradaydı, şimdi %36 oyla açık ara 1. sırada. 18 yaşında ve henüz ergenlik sivilcelerinden kurtulamamış biri için yeni ülke, yeni kültür, yeni arkadaşlar, yeni takım... kolay değil. kazanırsa ona moral olacaktır. oy veren vermeyen herkese teşekkürler.
oylamada %56,3'lük oranıyla bruma 1. oldu fakat juventus'a yakınlığıyla bilinen tuttosport.com juventus'lu pogba'yı seçti. "madem kendi oyuncunuzu seçeceksiniz neden oylama yaptınız?" diye sorası geliyor insanın... yıl olmuş 2014 juve hala şike yapıyor.

eyyorlamam bu kadar rahatsızlık verdiğim için özür dilerim.

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Ben oyumu verdim bile elbet Bruma alacak bu ödülü Golden Foot Drogba'nın,Golden Boy'da Bruma'nın..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• teşekkürler oyumu kullandım sayende az önce 15ten 22ye yükseldi :))))

1|1
    0|0
  • Oo süper olmus..

Oy kullanyorum, tesekkurler..

0|1
    0|0
  • bruma 1. olmayı hak ediyor nasıl kullanabiliriz oyumuzu cınımmm :))))

1|1
    0|1
    • en alttaki futbolcunun hemen altında "vota" yazıyor.. ona tıkladıktan sonra brumanın yanındaki daireyi işaretlemen gerek cınım :))

• ondan sonra da yine sayfanın altında GUARDA I RISULTATI yazıyor bir de ona tık :)

• Türk takımlarından bruma veletinden başka futbolcu yok mu?

0|1
    0|0
    • demek ki yokmuş.1994 doğumlu futbolcular arasında dünyanın en iyisi olarak gösteriyor avrupa basını.

• açık ara fark atmış bruma

0|1
    0|0
  • dakikada bir oy verme imkanı varmış galiba, ben de bruma'ya attım oyumu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İşlem tamam.

0|1
    0|0
  • Allah aşkına başkasına oy verin adamı milletin gözüne sokmayalım sonra elimizde tutamayacaz bu gidişle :D

0|1
    0|0
  • fenerbahçeliyim brumaya oy verdim :)

0|2
    0|0
  • GS'liyim ama Draxler'a verdim. Bruma fark atmış zaten.

0|1
    0|0
    • draxlera nasıl veriyorsun galatasaraylı olduğun halde :((((

• soruyu okumaya üşendim kusura bakma

0|1
    0|0
  • helal olsun sana

0|1
    0|0
Yükleniyor...