Bir sabah uyandığınızda kendinizi 1 ya da 2 cm boyunda bulsanız ne yaparsınız?

Bir sabah uyandığınızda kendinizi 1 ya da 2 cm boyunda minicik bir insan olarak bulsanız ne yaparsınız?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Zaten boyum 1.53 bişey değişmez yine miniciğim :Dd

0|0
    0|0
    • olur mu yahu nasıl bir şey değişmez.1 ya da 2 cm boyunda birini hayal etsene önünde bu boyla cüceler ülkesinde güliver gibi kalırsın onun yanında

• Parmak kız olmak zor :(

• Ne zorluğu var bütün bakımını ben yapıyorum işte istersen ben parmak çocuk olayım sen normal boyunda ol :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• O anın tadını çıkarmaya bakarım, küveti suyla doldurup içinde yüzmek en dibe kadar dalmak vs. :)

Birde bu işin arkasında kesin AKaPe hükümeti var derim ^^

0|1
    0|0
    • Zaten milletin ayağı kayıp düşse AKP hükümeti yüzünden oldu diyor :)o boy ile nasıl küveti dolduracaksın arkadaşım birinden yardım alman lazım ama yardım alırsan avantaj olur.yüzmek veya dalış yapmak için uzağa gitmene gerek kalmaz.istediğin zaman suyun ısısını istediğin gibi ayarlayıp yüzersin :)

• Onları beni öldürüp, yuvalarına kışlık yiyecek olarak götürürdü bence.

Son soruma gel :)))

• Bir şekilde kurtulmanın yolunu bulursan bir gün sonra hepsinin canına okurdun ama sorunu yanıtladım :)

• Onu o gün gelince düşünürüz şimdilik birşey diyemem:)

0|0
    0|0
  • tekrar uyurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• profil resminde ki adam gibi halimi düsünürüm :)

0|0
    0|0
  • Küçük düştüğümü hissederim... :)

0|0
    0|0
  • Sineklerle dost olurdum D

0|0
    0|0
    • sinekler yine uçuyor onlarla çok iletişimin olmayabilir karıncalar ya da diğer uçamayan böcekler ile dost olman daha mantıklı

Yükleniyor...