Güvendiğiniz dağlara kar mı yağdı yoksa taş mı?

evet çok güvendiğiniz kişilerden ne zararlar gördünüz.neler oldu ne yaptınız tepkiniz neydi.sizin gül attığınız insanlar size tekme olarak karşılık verdi varmı böyle hayatınızda yanıldıgınız kişiler?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir çok arkadaşıma borc para verdim insanları en yakın arkadaşlarımı gerek kız gerek erkek hep yanlış yaptılar artık kimseye güvenim kalmadı yemin ettim en samimi arkadaşıma 1 kuruş borç vermicem

0|0
    0|0
    • bencede geç kalmışın sen bilene

• süpersin ozaman +1

• teşekkür

Erkekler Ne Diyor 13

• kar yağdı ben de onlara buzdağı olarak geri döndüm

0|0
    0|0
  • benim bu hayatta 52 tane türk sevgilim oldu 52si de mi aynı olur be.. güvendiğim dağlara bırak kar yağmasını.. o dağlara tundra iklimi geldi kalıcı olarak.

0|0
    0|0
  • :) kimseye ihtiyacın olmasın kimse üzemesin seni mantıgını güttüğüm ıcın kendımle gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • Yapılan iyiliklere karşılık beklemedim , yani ne kar yağmasını ne de güneş açmasını bekledim. Nankörlük yapıyorsa tepkimi belli etmem ama bir daha ki sefere mutlaka bir şekilde çıkarırırm acısını

0|0
    0|0
  • Maalesef oldu ve anında sildim kendilerini.

0|0
    0|0
  • Var olmazmı insanın en yakını bile bilerek yada bilmeyerek zarar veriyor.Yapacak birşey yok hiçbirşey yapmadım.

0|0
    0|0
  • eski çıktğım insana güvenmiştim fazlasıyla yapmaz dediğim insan yalanlar söyleyip kimlerle konuşmamış ki.. zarar gördüm mü evet fazlasıyla üzüldüm. ama kaybeden o ben değil yanlış yapmadım bu yüzden içim rahat

0|0
    0|0
  • bu tip hayal kırıklıkları oldu elbette, o an yaşananlara lanet etsekte, bu tip deneyimlerin insanın olgunlaşma sürecindeki rolü yatsınamaz.

0|0
    0|0
  • birçok belkide hepsi,oran bu kadar yüksek olunca kendimi sorguluyorum artık..

0|0
    0|0
  • Dağ olmadı ki hiç.

0|0
    0|0
  • Evet hatta kaya yağdı,kimseye güvenmem kolay kolay.

0|0
    0|0
  • taş

0|0
    0|0
  • kar yağdı hep hemde hep..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Malesef oldu ama ben bunları negatif olarak algılamıyorum.Bunlar hepsi şu anki kişiliğimin ve oluşumu etkileyen biçimlendiren olaylardı.

Iyıkıde yağdı ıyıkıde güvendigim dağalara kar yağdı :).Şimdi kimlere güveneceğimi biliyorum.En önce kenimde.Başkasını ipiyle kuyuya inmeyecegimi artık biliyorum.Bundan sonra ip lazımsa kendi ipimle iniyorum ve yardım istediğim kişilerden kibarca yardım istiyorum ve yardim etmezlersede artık kızmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bendeniz gibi güvendiğim dağlara kar yağmadı çok şükür :)

link

Hakettiğinden fazla değer verdiğim kişiler oldu hala da var ama eskisi kadar da kimseye değer vemiyorum ,herkes aynı artık işim olduğu sürece arkadaşımlar .

0|0
    0|0
    • kimseye hak etmediği değeri verme degerinden fazla deger verirsen kendini bi bok sanırlar.

• onu yapıyordum ama artık herkese o dedıgın kadar değer veriyorumn :)

• Olmuştur.

0|0
    0|0
  • az çok bilirim sırtımdan vuracaklarını... sonuna kadar devam ederim...benim kaybettiklerim onların kaybettiklerinden asla fazla olmaz...

0|1
    0|0
    • evet canım doğru bir bakış açın var dediğin doğru

• para için değil..duygunu bile harcayanlar var..

• enayi yerine koyuyorlar be güzelim parada bir yana alıyorlar parayı maaşı alınca verecem diyorlar aradan kaç maaş geciyor yine yok en samimi arkadaşım brabus yemin ettim 1 kuruş vermem onada 1 yıl oldu bazılarına vereli insanları bazen parayla denicen en samimi arkadaşını hani derler ya araya para girince arkadaşlık bitter aynen doğru demişler zaten yemin ettim artık hiç birşekilde isteselerde varmem beni yanıtmadılar verirkende biliyodum geri gelmeyecek diye zaten

• Başıma geldi.Böylelerini direk hayatımdan çıkartıyorum

0|0
    0|0
  • çığ dustu dırekt

0|0
    0|0
  • Taşla karışık kar.

0|0
    0|0
  • Annem-babam hariç kimseye guvenmemem gerektigini anladim :)

0|0
    0|0
  • taş yagdı sırtımdan vuruldum kahpece

0|0
    0|0
  • Karşımdakileri ardniyetsiz gördüğüm için çok fazla zarar gördüm.

Şimdi paronaya oldum:))

0|0
    0|0
  • Bu nedenle kimseye fazla guvenmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...