Sakarlığın anasını ağlattığınız oldu mu hiç ?!?!?!

Yaa az önce daha yeni çıkardığım tuvalet kağıdını tam yerine koyacakken elimden kaydı tuvaletin içine düştü direkt çöpe attım ama içim yandı resmen :)) Yarısı ıslandı yarısı kuru kaldı..Yani yarısı kirli yarısı temiz..Demek ki neymiş bazen temiz olmak yetmiyormuş çöpe atılmanıza engel değilmiş çünkü kurunun yanında yaş da yanıyor..Gerçi bu durum tam tersi oldu yaşın yanında kuru da yandı :)) Atasözlerinin de anasını ağlattım şu an :/

Çok uykusuzum çokkkkk.Hep bundan oluyo bunlar :/ Ben eskiden 13 14 saat uyurdum üzerimden tır geçmiş gibi hissetsem de mutluydum en azından be :D Şu an uyuyamıyom gençler hukuk kitabı okuduğumda bile uykum gelmiyo ben de ders çalışayım bari işe yarasın diyorum ama sıkılıyorum :D Var mı bir çözümü :O

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Hatta bu yüzden babasıyla kavga etmişliğim bile var :))

0|0
    0|0
  • çocukken zorla yalvar yakar bir top parası kopardım bizimkilerden gittim bakkalda satılan plastik toplardan aldım alır almaz topa bir vurdum top dikene saplandı :D bendeki şans mı sakarlık mı artık nedir çözemedim :D

1|0
    0|0
    • Şans işte bu sene ben de çok şanssız bir başlangıç yaptım sonum hayır ola :))

• Uff evet yaa canım çekti yaa napıyosun sen :D Açım diyorum açııııııım :)) Canımı çektiriyorsun..Neyse arkadaşlara söliyim de bana yicek bişi hazırlasınlar :D

• pardon yaa kaptırmışım kendimi sohbete :) evet bence de söyle kankine falan imdadına yetişsin :) uykusuzluk sakarlık ve açlık üçgeninde kaldın :D

• git uyu

0|0
    0|0
  • Uyu. Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • olmazmı geçen sene yazın 100 kiloydum dolmuşa binecektim şöfer muavin koltuguna gel otur yeğen dedi lan ilk denemede binemedim sonra 4-5 adım geri çıktım koşarak atladım dolmuşcu kahkaha atmıştı tabi arka 5li koltuktada güzel liseli kızlar vardı hihih diyerekten gülüyolardı daha sonrada tam inecekken basamağı kullanmadan ineyim dedim yüz üstü düştüydüm dolmuştakiler kopmuştu o andan sonra aklıma geldikçe kötü oluyorum hatırlatma şuan diyetle 85 kiloya düştüm :D ahgsdghas

1|0
    0|1
    • Ayyy :))) Neyse en azından zayıflamışsın :)) O olayı düşünerek mi zayıfladın ?

• Ekmek yok peynir yok öğrenci yurdu burası :(( Markete de inmicem yemicem bişi zaten depresyondayım bana böylesi müstehak boşver :D

• sende ne kadar üşengeçsin ozaman iyi oluyo sana aç kalda aklın başına gelsin hıh :P :D

• hacı yat zıbar gözünü seveyim :D yanındakilerin başını ağrıtmışsındır sen şimdi uyku ilacı al süt iç yap bişiler de uyu ulen :D

0|0
    0|0
  • ben de çokkkkkkkk sakarım. düğün salonunda servis yapıyordum, pastayı kadının üstüne düşüürdüm

0|0
    0|0
  • sağ baş parmağımı ortadan şırınga batırdım diğer taraftan çıktım

sağ yüzük parmağı ortadan 2 ye ayırdım

0|0
    0|0
  • Kullandığın şeyin adı ne ?

0|0
    0|0
  • kurunun yanıdan yasta yanarmıs demek ki hacı :)

0|0
    0|0
  • çok kötü olmuş ya üzüldüm şimdi allah sabır versin

0|0
    0|0
  • tinercinin numarası kaç :D

0|0
    0|0
  • manita yap hesap kitle en kesin çözüm ;))

0|0
    0|0
    • Ahaha ayrıldığımı direkt anlamışsın pep helal olsun :)))))))))

Çok mu belli dlfdjhfgjdf

Yok yaa içimde kalıyo ödenen hesaplar..

Buna bile gidip 100 lira veresim var komidine falan mı bıraksam :D

Kızmayacağını bilsem yapardım :D

• Ahahahah :D Keyfimizden mi veriyoz sanki..Kimsenin hakkı kalmasın diye :D

• tamam bana ver işte onun hakkı benim hakkım farketmez sevaptır :D:D

• benim sakarlığım kocaya kaçtı orda ağlıyor:D

0|0
    0|0
  • sakarlığın anasının sülalesini ağlattım ne diyon hele futbol oynarken... :D

0|0
    0|0
  • uff bazen bir başlıyorum kırıyorum döküyorum neyi tutsam elimde kalıyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sorularını özlemişim ya.Tuvalet kağıdının başına gelenleri okurken böyle oldum link Süt,ayran falan işe yaramıyo mu şekercim?

1|0
    0|1
    • Ahahah neom çok tatlısın yaa :)) Yaramıyo vallahi yaramıyo hukuk kitapları acayip sıkıcı normalde okusam anında sızarım şimdi uyumam lazım bir türlü gelmiyo dün saatlerce ders çalıştım bu sayede bir yandan iyi bir yandan kötü :(

• Bizimki kredili sistem zaten :))) Tamam ben bu gazla devam edeyim çalıştığım kar :))

• haha başarılar şekerim bir Türkiye rekoru bekliyorum senden:)

• Nickine for sorunada for sakarlıgınada onu bende bir.iki kere yaptım :D

0|0
    0|0
  • Bende aynı şey ayak burkulmasıyla oluyor bir burkuldu mu farkedip dedi mi ardarda burkuluyor

0|0
    0|0
  • sorunu batırmaya geldim

0|0
    1|1
  • geçen gün iş yerinde reyondaki bütünnn kazakları mazakları yere düşürdüm :( nasıl hepsi düştü anlamadım ya hem de oranın sahibinin önünde kdsfjg sonra işe çağırılmadım tabii nazikçe kovuldum sanırım. fgddgf Ama siz kovmadınız ben gelmiyorum ! ! 1 ! dedim telefonda.

kendi kendime :((

1|1
    0|0
    • Ahahaha kıyamam sana qenqo yaa aman bırak onlar kaybeeder :D Düşürdükten sonra toplayabildin mi bari :D

• <33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

Yükleniyor...