Ona hiçbir zaman güvenme. Katılıyor musunuz?

Çok seversin,aşıksındır,bırakmayacak sanarsın ama gün gelir seni bırakır.. Belki de çok mutlu olacağını düşünürsün ama zararlı çıkarsın. Çünkü geride sadece geçirdiğin güzel vakitler kalır.

Güvenmemek lazım. Güvenirsen üzülürsün. Bağlanmamak gerekir, Bağlanırsan acı çekersin. İçin kan ağlar bıraktığında. Geride sadece hatıraların kalır. Onlara baktıkça eski günlerin aklına gelir, yaşadığın onca şey, paylaştığın yüzlerce dakika gelir aklına. Ama sadece aklına gelir... Tekrar geri getiremezsin o zamanları. Geri dönmezler, dönemezler.. Karşısındakinin onu ne kadar çok sevdiğini bile bile geri dönmezler. Çünkü her zaman karşılarını yenisinin çıkacağını düşünürler. Bu düşünceyi benimserler.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• yaşadım yaşıyorum bu acıyı ve o birini bulabilecek güce ortama herşeye sahip ben ise tek ve yalnızım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aynen baglanmayacaksın bir elinden gidecegini düsünüp yasayacaksın ama öyle sevgide yerin dibine batsın

0|0
    0|0
    • Ama genellikle sonu hüzün oluyor. O yüzden mecburuz çok sevmeden yaşamaya. Ama şimdi ne kadar bağlanmıycaz desekte o zaman gelicek gene aynı tas aynı hamam :)

• evet önce kandırmak için seni hiç bırakmayacagım derler ayrılınca böyle gerekiyordu nekadar basit demi

0|0
    0|0
  • aynen öyle şuanki duygularıma tercüman oldun:)

0|0
    0|0
  • bile bile güveniyoruz kendımızı kaptırıyoruz.

0|0
    0|0
  • hayat zor.

0|0
    0|0
  • Bağlanmak kötü.

0|0
    0|0
  • ama o karşılarına asla çıkmaz...senin paragrafa son yazdım:))

0|0
    0|0
    • Bilemiycem çıkarmı ama umarım çıkmaz :D

• Çıktı sanırım ona :) benden ayrılmadan çıkmıştı hatta o yüzden pek mutlu olsunlar istemiyorum :)

• içini bilemezsinnn:)

Erkekler Ne Diyor 4

• güvenmicen oluruna bırakıcaksın üstüne düşmüyeceksin keyfine bakacaksın o olmasada sende sende olmasada onda vardır bi arıza

0|0
    0|0
  • bazı kızlar böyle sorular sorarak insanların duygularını deşip açmalarını anlarım da erkekler neden böyle sorular sorar anlamam.

0|0
    0|0
    • Forumlara bakarsan azımsanmayacak kadar erkeğin açtıkları konuları görürsün çok var gerçekten

• katılmıyorum...

0|0
    0|0
  • kesınlıkle katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...