Ne yapacağımı şaşırdımmmmm

nişanlanacağım adam isteme gününden 2 gün önce başkalarının sözüne bakıp patronmla ilişkim oldugunu iddaa edip gitti. aradan 4 ay geçti konunun peşini bırakmamış araştırmış iyice ve öyle birşey olmadıgını geçte olsa anlamış ablasını gönderdi bana benden ve ailemden özür dileyecekmiş bugün sizce ne yapmalıyım ? yeniden başlayalım derse kabul etmelimiyimn ?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• eheheh..o tarzda adamlar özür dilesede ilerleyen dönemlerde hayatın zindan olur benden demesi hiç başlama..

0|0
    0|0
  • patronum istemeye gelecek de defolsun gitsin

0|0
    0|0
    • düşündüm de adam da onu duyunca delirmiş mantıklı düşünememiştir.hatasını anlayıp özür dilemesi de erdem

• :) bende böyle düşündüm ama yine aynı şeyi yaparsa:.. :/

• aynısını diilde benzerlerini yapabilir.o kadar tanımıyorum adamı sen karar verirsin yapar mı yapmaz mı

• milletin lafına inanıp nisanlı oldugu bir insanı bu sekilde bir adilikle itham eden bir insanı affedersen yaptıgı yanına kar kalır. adını dahi duymak istemiyorum demen gerekir ki yaptıgı esseklik yanına kar kalmasın..

güven olmayan bir ilişki de ilişkinin %70 yok demektir. kaldı ki evleneceksin karısı olacaksın. yarın yine böyle birsey olursa rezaletini kim cekecek?

0|0
    0|0
  • şimdi böyleyse peki ya evlenince nelere takıp seni yargılayacaktır düşündünmü..

0|0
    0|0
  • Bu kadar örümcek beyinli bir insanla olmaz bence en iyisi kapı çalınca evde yokuz de

0|0
    0|0
  • bende şaşırdım şimdi bak.

0|0
    0|0
  • ben olsam assslaaa kabul etmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• etmemelisin. sana guvenmeden elın lafına ınanıp gıden adam allah korusun evlenınce bısey duyar aslı olmayan terkeder gider kalırsın ortada.. guven olmayan yerde sevgı olmaz unutma

0|0
    0|0
  • bence başlama.. seni başkaların lafına bakarak.. yargısız infaz etmiş.. bunu yapan ilerde evlendiğinde gene başkalarının ağzına bakar... geçti boranın pazarı sür eşşeğini niğdeye de... :)

0|0
    0|0
  • ERKEKLER BÖYLEDİR AFFEDERSİNİZ AMA YUMURTA G.TE DAYANINCA KAÇARLAR ;)

0|0
    0|0
  • zaten cocuk sana guvenmemıs sen daha ne barısmalımıyım dıyosun kı ıkıncı sansı verme aynısını yıne yapar guvenmeyen yıne guvenmez erkekler boyledır

0|0
    0|0
  • Asla kabul etmezdim..sana guvenip once o lafi soyleyeni susturmaliydi..icine kurt dustuyse..sana o iftirayi atmadan arasirmaliydi..

0|0
    0|0
  • evlendiğindede aynı boku yerse sana guvenmezse böyle bişi olrsa boşarsa seni sonra anlayıpğ geri dönerse kabul mu etceksin ?

0|0
    0|0
  • zamanında dinleseymiş seni yargısız infaz yapmasaymış ama seviyosan kabul eet

0|0
    0|0
  • Sana bole ıftıra atan evlendıgınızde ne ıftaralar atar bıde bole dusun bence sakın gerı donme , senn bole bısı yapmayacagını o da bılmesı lazımdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...