Patates diyeti yapan var mı?

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Düşük kalorili olarak uygulanan 1 haftada 5 kilo diyetinin temeli, patatese dayanıyor. İlk üç gün boyunca sadece patates yiyebileceğiniz bu diyet, listeyi eksiksiz olarak uygulayanlara gerçekten güzel sonuçlar vaat ediyor. Tekrarlı olarak uygulanması tavsiye edilmeyen bu diyeti, bitirdikten sonra tekrar uygulamak için en az 6 ay beklemeniz gerekiyor. Günlük ortalama 600 kalori olarak 1 haftada 5 kilo diyeti ile sonuçlara siz de şaşıracaksınız. Hızlı kilo vermek isteyenler ya da diyet yaparken kilo vermesi yavaşlayanların uygulayabileceği bu diyeti, “ hamilelik kiloları nasıl gider?” diyen bayanlar da uygulayabilir.

1.2. ve 3. Gün

Kahvaltı: 2 orta boy Haşlanmış patates

Öğle: 2 orta boy haşlanmış patates

Akşam: 3 orta boy haşlanmış patates

Patatesleri tatlandırmak için zeytinyağı kullanmayın. Onun yerine, pulbiber, nane ve kekik gibi baharatlardan yararlanabilirsiniz.

4.Gün

Kahvaltı: 2 adet portakal, 1 adet yeşil elma

Öğle: 2 orta boy baharatlarla tatlandırılmış haşlanmış patates

Akşam: 1 tatlı kaşığı sıvı yağ ile tatlandırılmış yeşil salata, 150 gr ızgara tavuk

5.Gün

Öğle: 2 adet portakal, 1 adet yeşil elma

Akşam: 150 gr ızgara biftek ya da balık, mevsim yeşillikleri ile hazırlanmış salata

6.Gün

Öğle: 1 adet portakal, 2 adet elma

Akşam: Yeşil salata( zeytinyağlı ve limon ile), 150 gr ızgara balık ya da biftek

7.Gün

Öğle: Yeşil soğan ve maydanoz ile hazırlanmış patates salatası( 1 yemek kaşığı zeytinyağlı ile)

Akşam: 2 yumurta ile hazırlanmış sade omlet, roka salatası

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• canımın ıstedıgını yemek en guzelı bence

1|0
    0|0
    • :)onları yemek için yapıyorum zaten:D

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu diyetle 5 kilo veremezsin. 1 haftada diyor ya

0|0
    0|0
    • arkadas verdi ya

• 48 fazla incedir. cok kiloverme . hele hap hayatta kullanma zarar verir.

senin 50 kiloda olman iyi 50 nin altına düşmemen güzel olur diye düşünüyorum

en fazla 3 kilo ver

adonis kası yapmak icin spor yeterli.spordan sonra da meyve kuruyemiş yersen cok iyi olur

ama adonis kası yapan kızları cogu erkek itici bulabilir

• Erkek arkadasimda var brnde de olmali

• Ben senin yediklerinin yarısını bile yemiyorum kilom sabit 2 senedir aynı kilodayım sen bunları ye kilo alırsın . O yediğin meyveler şekerli hep onlar kilo yapar . Sen gencvefitin en hızlı kalori yaktıran egzersizini uygula

1|0
    0|0
    • o ne la?

• Pazartesi yap mesela perşembe yap bide pazar yap ilk yaptığın zaman çok yorulabilirsin bırakma pek etme .

• izlerken yoruldum ya ki onlarda yorulmuşa bnziyordu

• e iyi güzelde bırakınca hızla geri alacagın 7-8 kiloya ne demeli. metabolizma oyuncak degildir. kalıcı ciddi bozukluklara meyil verecek seyler yapmayın. zahmetsiz rahmet olmaz. kilo vermek istiyorsan spor yapacak yedgine dikkat edeceksin bu kadar basit. bir hafta da 5 kilo ciddi bir rakam. aklı vaki olun biraz.

0|0
    0|0
    • yemicez heralde şoka girsin vücudum 53 kiloyum

• kesss

• kesik... kasınma!

• bütün öğün patates mi yicen şimdi

1|0
    0|0
  • Piyanistten hatırlıyorum bu diyeti.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• istediğini yiyip spor yaparak kalori yakmak ve sporu bir hayat felsefesi haline getirmek en iyisi..çünkü yalnızca diyetlerle verilen kilolar fazlasıyla geri alınır..

0|0
    0|0
  • Evet bunu bende duydum ama öğün olarak meyve yemek pek sağlıklı değil şeker olarak depolanıyormuş vücutta bir diyetisyen söylemişti yoksa bende düşündüm yapmayı.

1|0
    0|0
  • yok artık.

1|0
    0|0
  • Hiçbir diyet 1 haftada 5 kilo verdirmez. Yutturuyorlar size, Patatesle kilo vermek çok saçma ayrıca

0|0
    0|0

• saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...