Şansımı kaybetmek istemiyorum, sizce ne yapmalıyım?

Kız arkadaşımdan ayrılalı 4 gün oldu bu 2. ayrılışımız ilk ayrıldığımızda o mesaj atıp barışalım demişti 4 gün içinde hiç konuşmamıştık dün gece nasılsın diye mesaj attım biraz sinirliydi yarın gel eşyalarını veriyim dedi bende hepsini çöpe at dedim ama kendisini kaybetmek istemiyorum ben çok sevmiştik birbirimizi ayrılma sebebimizde çok ufak bişeydi anlaşamıyoduk ve gerçekten öyle anlaşamıyoruz ama ben hala seviyorum onu onsuz yaşayamam demiyorum ama barışma ihtimalimiz varsa bu şansı kaybetmek istemiyorum bugün dershanesi var çıkışta gidicem sizce ne söylemeliyim ne yapmalıyım ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• git ama çok ısrar etme, sonra gitsem iyi mi olurdu diye üzülürsün. baktın illa olmaz diyor, uzatma. sana acıdığından he demesinin bir anlamı yok. hadi kolay gelsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir de erkek olucaksın püüüğ. seviyosan gitsene peşine, şansını kendin yaratsana neyi düşünüyosun? gurur mu yapıyosun nedir yani?

0|0
    0|0
    • tabiki gurur yapıyorum beni sevmeyen biri umrumda olmaz ama seven için herşeyi yaparım sırf daha sonra pişman olmamak için sadece karşına geçicem yanıma gelip bişeyler söylemezse daha fazla uğraşmam.

• nasıl bir mantığın var senin. sen onu sevmiyosun o halde kendini kandırma boş yere. seninki alışkanlık. boku bokuna bir de kızın karşısına çıkıp aklını bulandırma. seven insan, seven adam öyle olmuyor. sevilmek için çaba harcıyor. gururun olduğu yerde aşk olmaz. vazgeç.

• herkesin karakteri farklı ne yazık ki o kadar kolay olmuyo

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanka neden tartıştınız ki ? Özet geçerek anlatırsan sevinirim

0|0
    0|0
    • çoğu konuda anlaşamıyoruz ikimizde çok sıkılmıştık artık

• Zamana bırakmanız lazım o zaman. Biraz geçsin acele etme derim. Ben bu ilişkinin fazla süreceğine inanmam sana söyleyeyim. Başka kızlarla takılmaya başla.

Yükleniyor...