Ameliyata girecek olan yakınınıza ne söyleyip moral verirsiniz?

aileniz den biri ameliyata girecek ve konuşcaksın neler söylersiniz ona veya naparsınız?

Güncellemeler:
böbrek yarın annem olacak ne yapacağımı bilmiyorum...
Ameliyat oldu çok şükür iyi geçti dualarnız için teşekkürler Allah razı olsun

0|0
15|38

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Kötü bir rüya gibi olacak uyandığında bitecek gidecek.

0|0
    0|1
  • ben gecen ay beyin tümörü ameliyati gecirdim! sade 1 gün yogun bakimda kaldim,1haftada hastanede..

bildigim bütün dualari okuyordum hergün!^^ hatta ailem,kardesim,teyzemler dayimlar,akrabalarimda benim kadar korkuyorlardi hastanede^^

ama cok sükür hepsi gecti,$ansli bir ameliyatti,iyile$iyorum^^

sade böbrek ameliyatiysa okadar korkulcak birsey yok endi$e etmeyin!

(gecmi$ olsun)

0|1
    1|0
  • Yanında olmak yeter aslında

0|0
    0|0
  • Çıkışta şu izlemek istediğin filme beraber gidelim..

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun

0|0
    1|0
  • iyimiş birşey yokmuş biraz gulumseyerek motive et doktor kolay olur dedi gibi

0|0
    1|0
  • Geçmiş olsun sevindim.

0|0
    0|0
  • Allah dan şifa diliyorum...Bol bol dua et üzüldüğünü hissetmesin...operasyon bu riskli değil yani dediğim gibi cok cok dua et ;)

0|0
    1|0
  • Güncellemeyi okumasaydım ciddi olmazdım ama düşününcede birşey bulamıyor ki insan. :/

0|0
    1|0
  • Geçmiş olsun, ben ameliyata girerken kimse teselli etmedi üstelik ilk ameliyatımdı kendi kendime düşünmemeye çalıştım sadece bitti anı düşündüm ameliyata girmeden...

0|0
    1|0
  • Onu endişelendirecek hal ve tavırlardan uzak dur.Sadece sarıl ve gün içinde nasıl davranıyorsan öyle davran sadece onu yalnız bırakma yeter ^^

0|1
    1|1
  • başarılı olan operasyonları çevrenizde varsa örnek verebilirsiniz

0|0
    1|0
  • gecmis olsun kardesim allah sifalar versin .. ona sunu de herzaman basinda olucam bekliycem de ozel izin aldim iceriye girebilcemde ama inandirici soyle doktorada soyle anlasin doktorla gercekten girmesende doktor kendi agizindan basinda duracak bastan sona kadar derse inan cok rahatlar...

0|0
    1|0
  • "allah sevdiklerini yanına alırmış." derdim.

0|2
    2|2
  • acı ama gercek senin böbrek gitti neyse üzülme yenisini sipariş ederiz 1 idare edemem dersen :D

1|0
    1|0
  • Rahat ol, korkacak bir şey yok . Kendini doktora emanet et, tedirgin olma. Biz senin yanındayız falan

0|0
    1|0
  • Nasıl geçti Ameliyat ?

0|0
    0|0
  • annene acil şifalar. elini tut birşey olmaz iyileşirsin de kafi. çok süslü laflara gerek yok.

0|0
    1|0
  • Acil sifalar kardesim,sen annene guzelce saril ve yanagindan op onun icin dunyalara deger

0|1
    1|0
  • ameliyat dısında konular konus

giderkende bişi olmayacagını burda bekleyecegini syle aksamada ne yemek istedigini sor

0|0
    1|0
  • aynen ameliyata göre degişir o :D

0|0
    1|1
  • Gecmis olsun. Sevindim.

0|0
    0|0
  • çok güzel görünüyorsun anne eskisinden daha dinç ve daha sağlıklısın. Diyebilirsin

0|0
    0|0
  • canın acımıycan hissetmeyeceksin gibi şeyler söyleyip rahatlatmaya calısmayın insanın canı dahada sıkılıyor.asıl önemli olan ameliyattan çıktıktan sonra iyileşme süreci.bu süreçte yanında olun yeter

0|0
    2|0
  • aynı ameliyatı olmuş bir tanıdığınız varsa onu örnek göstere bilirsin.

0|0
    0|0
  • umarım iyi geçer ameliyat geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • allah yardım etsin kardeş

0|0
    0|0
  • onun güçlü biri olduğunu her zaman olduğu gibi bununda altından kalkacağını söylerdim

0|0
    1|1
  • hepimiz er ya da geç bişekilde öleceğiz :D

0|0
    1|0
  • cıktığında burda olacağım

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 15

• siz rahat olursanız annen de rahatlar biraz

ameliyatla ilgili yorum yapmayın devamlı

başka şeylerden bahsedin, sohbet edin gülün

ameliyata girerken güzel dileklerde bulun inançlı biriysen dua et

geçmiş olsun soran

0|1
    0|0
  • bak benim kaynımda da vardı bu geçen. ameliyat oldu kurtuldu hemen ohh şimdi çok rahat :D derim :D buarada güncellemeyi sonradan fark ettim geçmiş olsun..

0|0
    1|0
  • Ameliyata girerken annem bana "dikkat et bağdemciklerin yerine başka bir yerini almasınlar" demişti. :)) o yüzden bu moralin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Her şey iyi olacak biz buradayız demelisin bence çok geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuşması dileğiyle.

0|0
    0|0
  • Allah acil şifalar versin.

Ameliyat dışı konular konuş zaten ameliyat olacak stres vardır kafa dağıtmasını sağla.

0|1
    0|0
  • Ona, onu ne kadar çok sevdiğini söyle.

Ve opna güçlü olduğunu hatırlat, ''seni burada bekleyeceğim ve burdan çıktığımızda da sana güzel bir yemek ısmarlayacağım.'' de.

Allah acil şifalar versin.

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun bazen sevdiklerimiz değer verdiklerimiz için yapamayacağımız fedakarlıklar yoktur Rabbim yar ve yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • g. olsun daha iyi olucaksın de

0|0
    0|0
  • ameliyattan sonra görüsüz.

0|0
    0|0
  • normal davran.morak veriyorum diye konusmak aslında daha çok moralini bozuyor hastanın.seni iceri aldiklari zaman ben kapinin önünde olucam.15 dakikaya çıkartırlar.narkizdan ayildifin anlarda elini tutan beni göreceksin de.

0|0
    0|1
    • Allah acil şifalar versin.Sen moralini yüksek tut ki o senden güç alsin.

• Hadi gözün aydın çok çok gecmis olsun.

• İyi ve güzel gunlerden, ıyıleşeceksın gıbı umut verıcı şeyler söylerdım

bende anneme çok düşkunumdur annem geldı aklıma yazdıkalrını okuyunca allah acil şifalar versın canım.

0|0
    0|0
  • "Allah yardımcın olsun, dualarım seninle.", "Seni çok seviyorum, benim için güçlü ol." gibi..

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • konuşma teselliler insanı daha da çıldırtır

0|1
    0|0
  • merak etme kaderinde ölüm varsa ölürsün yoksa ölmezzin

0|0
    1|0
  • ölüm allahın emri, sıkma canını:)