Hangi takımı tutuyorsunuz?

11. Haftadaki Fenerbahçe-Galatasaray maçı tahmininizi de alalım...

Güncellemeler:
tüm cevaplar için teşekkürler... Fenerbahçe 4-1 alacak diyorum... emenike(2)-sow-meireles ;)

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• <3 GS <3

3|1
    2|1
    • maç nolur ? :D

• ahah:D en ıyı seçilince, gül gözukuyor ya oyuzden teşekkür ederım en ıyı cevapalrım yeterınce yuksek zaten teşekkür ederım yınede centılmen genç fb li :))

• rica ederim... :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Fenerbahçeliyim. Yeneriz tabiki.

0|1
    0|0
    • Fenerbahçe'nin rahat yener dediğim maçları hep zor bitiyor nedense... Örn. Trabzon maçı

• Seninle geldik biz kahpe dünyaya,

Seninle yaşarız ömür boyu,

Ölmek nasip olsun Cimbom aşkıyla,

İsmini yazsınlar mezar taşıma!

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım. Galatasaray kazansında bitsin şu Saraçoğlu geyikleri.

1|2
    1|0
    • niye öyle diyon kızım ! :))) senelerdir yenip duruyoruz işte, sizle ilgisi mi var... :)

• Günü değerlendiriyorum ben :) Onların sms ile para topladığı dönemleri biliyoruz ne demişler ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz o pankartın anlamı transfer paralarını komidindeki paradan topladılarda öyle bir yol gösteriyorlar demektir :D Neyse kim kazanırsa kazansın bizi ilgilendirmez :)

• güzel cevap +1 verme vakti ;)

• Galatasaray taraftarıyım.

Maç tahminim ise Galatasaray alır bu maçı diye düşünüyorum çünkü RealMadrid'e olan hıncını Fener'den çıkarabilir. Fener alırsa maçı, takım iyice moralsizleşir. Alması şart yani, yine de iyi oynayan kazansın.

Vesselam!

0|1
    0|0
  • Şanlı Galatasaray taraftaryım..

Beraberlik ya da 2-1bizim galibiyetimizle biter mac..

0|1
    0|0
  • Galatasarayı tutuyorum

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim siz bizi kaç yıldır Kadıköy'de yenemiyorsunuz şimdi mi yeneceksiniz tamam :)

0|1
    0|0
  • GALATASARAY <333

0|1
    0|0
  • Galatasaray babes

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeee tahminlerim tutar genelde geçen buraya yazdım tutmadı bende kalsın :D

0|1
    0|0
  • beşiktaş

0|1
    0|0
  • galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • Galatasaray tutuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• fener alır.. 6S italyan jönü Manchini abimizi postalar.. bu yıl sonuna kalmaz başkan bırakır gide 6Syi.. yeni gelen yönetim yuuuuhhhh bimmem kaaaaçç milyon dolar borç çıktı batırmışlar der sucu önceki ynetime atar.. bu böyle gider.. yıllardır aynı şeyi izliyoruz :)

0|1
    0|1
    • :))))))) ne güldüm yahu +1

• ıtın duası kabul olsa gokten kemık kagarmıs ezıkbahcelı don atlet forma satısı ıle buyuk takım olunmuyor kımın ruyasında kımının muzesınde

• sms'le dilendiğiniz günleri unutmadık deckerloki... statınızın da devlet eliyle (beleşe) olduğunu tüm Dünya biliyor... TOKİ Arena'yı diyorum ;)

• galatasaray kazanacak,hemde kanırta kanırta:)

0|0
    0|1
  • Fener'e kaybedersek Fener uçar gider. Beşiktaş'ın hızını nasıl kesmişsek Fener'inde hızını keseceğiz.

2-1 Galatasaray alır.

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım. Artık yenelim şunları .

0|1
    0|0
    • tarih yine tekerrür edecek gibi...

• dogru dıyorsun fenerın tarıhı azız enın baskan olmasıyla baslıyor . daha once buyuk takım ıdeası yoktu ne zmn azız parasıyla takım yaptı bunlar gs lıe atısmaya kanlı bıcaklı dusamn oldular hırs ve hazımsızlıgı kurt teror ıst azız getırdı bunlara

• herhalde bu gün Fener çifte zafer yaşayınca, sana çok ağır gelmiş deckerloki... gelen geçene saydırmışın :)))

• Karşıyaka - Galatasaray şeytanın bacağını kırar bu sefer :D

0|1
    0|0
    • Kadıköy'de GS için beraberlik en iyi skor son yıllarda ama... bu sefer olacak mı dersin ? :)) Göztepe-Karşıyaka maçı candır ayrıca ;)

• :D öncedne ölü vara açıyolardı yaralıya düştük iyi oldu şiddete hayır :D

• :D "ölü var" olmasın böyle iyi... ama "yaralı var" a evi bas :))) :p

• Galatasaray alır gibi duruyor .

0|0
    0|1
  • BEŞİKTAŞlıyım derbi berabere bitmesi bizim için en iyisi

0|1
    0|0
  • tarih tekerrür edecek diyorum ama bu sefer 4-1 geçiyor içimden

0|1
    0|0
  • Cimbomluyum alıcaz o maçı :) 2-1 bence

0|1
    0|0
  • umarım galatasaray kazanır ama bana berabere bitecek gibi geliyor

0|1
    0|0

• mehter takımını tutuyorum

0|1
    0|0
  • Çapulcu 6slileri mahvedeceğiz maçtan sonra biz orada şampiyon olmuştuk diyip kendilerini avutacaklar

0|1
    0|0
  • beşiktaşlıyım gs bu hafta kaybetsin ve fener maçını kazansın

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • çArşı alayına karşı ...

fenerbahçe 1 - 0 gs

0|2
    0|0