Kapat

"Başardın mı ? ..."

Kaç yaşına geldin bilemem okuyan. Ama bir şeyleri düşünen bir kişilik olduğunu varsayıyorum. Önde senin olduğun arkanda arkadaşların, ailen, dostun vs insanların olduğu bir fotoğraf düşün. Herkes senden bir şeyler bekliyor olabilir.

Doğru yolda mısın ?

Yaptın mı?

Başardın mı?

0|0
1812

En İyi Kız Görüşü

• Yurudugum yol; ne zor, ne engebeli, ne de tehlikelerle dolu. Ayagima takilacak her turlu olumsuzlugu oncesinde atip, kendime duz bir zemin hazirladim. Vaktinde bunun icin cabalayinca zor gibi geliyor. Ancak zamanla meyvesini yiyince "degdi" diyebiliyorsun.

Ailemden de daima bekledigim bu olacak. Onlarin emegini, hayallerini ve katkilarini hice atamam. Ustelik iyiligim icin yapiyorlarken...

Bencil degil, gayet objektif yaklasiyorum taraflica dusunerek. En azindan ozel yasantimda. Bir seylerin sorumlulugu altina girmek ve onu gorev bilmek esas.

Gecemizin konusu bu olsun. Ben basarma yolundayim. Dilerim yola cikmis, yola cikacak ve yolun sonuna gelmis herkes; ayni basariya ulasir...

Huzurlu geceniz olsun...

0|1
    4|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 17

• 30 yaşındayım...

Yanlış yollar gördüm gitmedim...

Şimdi bana göre doğruya yakın bir yoldayım...

Daha yapacaklarım var...

Henüz başardım diyemem...

1|0
    0|0
  • Doğruluktan şaşmam.

0|0
    0|0
  • Bir yaştan sonra insan beklentileri karşılamak için çabalamaz kendi istekleri için çabalar.

Elbet çevremize karşı sorumluluklarımız var ama önce kendi beklentilerimi karşılayabildim mi diye bakarım. Şöyle bir dönüp baktığımda da evet beklentilerimi karşılıyorum doğru yoldayım ve onlarda mutlu.

0|0
    0|0
  • herkesin beklentilerini dürüp büküp eline verdim, geri çevirdim. bir başarım yok, doğru ya da yanlış göremiyorum, körüm.

0|0
    0|0
  • Daha basardım dıyebıldıgım seyler yok,olmadı..

0|0
    0|0
  • Başkalarının benden beklediklerine nazaran benim kendimden beklediğim şeyler var ve başarma yolundayım, başarıcam :)

0|0
    0|0
  • Cok beklenti var, hani kapasite meselesi insan çok beklenti içerisinde olmamali. Tahminimce su an egitimlerini surduren biz gençlerin %50 si aile baskisi içerisindeyiz.

Soruya cevap zarlo zorla basaracagim. ^^

0|0
    0|0
  • neden benden bişey bekleniyor ki, ben kimseden beklemiyorum oysa

0|0
    0|0
  • Doğru yoldayım ama başarmak için zamana ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • Dogru yoldayam) basharmadim ama basharacam:)))

0|0
    0|1
  • ben öyle fotoğraf çektirmem.zaten fotojenik de değilim.

0|0
    0|0
  • Daha başarmadım başarmak istediğime emin degilim onunda ayrı bir derdi var.

0|0
    0|0
  • Doğru yolda mısın ? Evet

Yaptın mı? Yapmak için uğraşıyorum

Başardın mı? Başarıcam :)

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Dogru yolda ve basarili oldugumu dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Değilim.

Yapamadım.

Başaramadım.

0|0
    0|0
  • Dönüp hepsine orta parmağıma takılan oltayı gösterdim.

Başarılıyım, oltaya gelen çok.

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eğer Avrupa'da yaşasaydım başardım derdim ama su an okul bittikten sonraki yasami dusunuyorum Turkce karakterle basladim yoruldum kank idare ediver dffgbdhs

0|0
    1|0
  • kesinlikle doğru yoldayım

0|0
    0|0
  • önemli olan yarışmamaktı.

0|0
    1|0
  • takdır edılıyorsan deıl taklıt edılıyorsan basarmıssındır demektır...teorısıne gore basaramadım henuz

taklıtcılerım yok cunku

0|0
    0|0
  • aga doğru yoldayım da ilerde çevirme varmış. Ehliyet yok, alkol çok, hız desen o biçim. Anlayacağın doğru yolda olsak da yolun sonunu nah görürüz :D

0|0
    0|0
  • Kendi yolumu kendim çiziyorum.

0|0
    0|0
  • etrafımdakilerde benden öyle bahseder kafaya koyduğum şeyi mutlaka yaparım .

0|0
    0|0
  • Doğru yoldayım başarıya doğru yolda ilerliyorum, ailemde arkadaşlarımda umurumda değil

0|0
    0|0
  • Hocam gece gece moralim bozuldu ya bunu okuduktan sonra :(

0|0
    0|0
  • Çok beklerler.

0|0
    0|0
  • sanıyorum öyle

0|0
    0|0
  • az kaldı