Neden sürekli böyle oluyor

kızlar tarafından çok beğenilen biriyim yakışıklı olduğum söylenilir ama aklıma takılan bu kızların tavırları...mesela bir kızın benden hoşlandığını 2 3 ay sonra öğreniyorum hiç belli etmiyorlar benmi çakmıyorum yoksa gerçektende böylemi davranırsınız takmazmısınız bakmazmısınız

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bence sen çakmıyorsun sende var bir hödüklük :s

ama şuda olabilir eğer o senden hoşlandığını düşündüğün kızlar senin ilgini çekecek tipte değilse farketsen de farketmiyo olabilir.

0|0
    0|0
    • hödüklük var zatn bende bide dikleri şey bu çocuk burdaki kızları kız yerine koymuyor çok havalı insan bir yüzümüze bakar yanımızdan geçerken yüzümüze bakar diyorlarmış bu neden peki

• hm bu kötü bişey bak , sen çabuk gaza geliyorsun demek ki ne demek sen bununla neden çıkıyon sen daha iyilerine layıksın kime göre neye göre böyle bişey söylüyorlar. Totunu şöyle diyerek kaldırsınlar ulan adam gibi adamsın ne olursa olsun seviyosun değer veriyosun gibisinden bişey söylerek kaldırsınlar bana göre diğer söylenen herşey tırt

• dimi sen aklı başındasın sevdim biliyorsun en azından bu yüzden ekledim seni

Kızlar Ne Diyor 3

• İçinde bulunduğumuz toplumdan ve yetiştirilişimizden kaynaklı birşey bu. Siz ne yaparsanız aslan sıfatı yakıştırılırken, kızlara da ''ona buna yüz verme,ağır kız ol'' nasihatlerinde bulunulduğu için biz kızlar da otomatik olarak hoşlandığımız birini görünce ''ayy yüz vermiyim hafif sanmasın,aman'' moduna giriyoruz. Umarım aşarız bunları tamamen ve bizler de tripli yetişmeyiz :) Darısı yeni nesillerimizin başına :)

0|0
    0|0
  • O zaman sen begendıgıne yem at bakalım oltaya takılıyor mu

0|0
    0|0
    • kadınlar dünyanın en kutsal canlılarıyken sen nasıl balık benzetmesi yapabildin hemcinslerine şaşırdım doğrusu

• Sanırım bıraz gerı zekalısın..Demek ıstedıgım kendı begendıgın veya sectıgın kıza acıl belkı gönlü vardır ..

• Çok yakışıklıysan reddedilmeye korkuyor olabilirler

0|0
    0|0
    • üniversitenin en yakışıklısı demişti bir kız. ama iş koysa ne bilim baksa falan konuşacağım

• sen beni yerden yere vurdun ama gerçekten öyle biri değilim o lafın gelişi normal bir konuşma arasında olsa bir ışık verse tamam derim yani :)

• Kendini beğenmişliğine taktım ya illa laf etcem :) boşver, ama sorun büyük ihtimalle budur, baksana ben daha görmeden kıl oldum tavrına.

Erkekler Ne Diyor 2

• Fazla yaklaşamazlar kardeş yakışıklı adama heleki yakışıklı olan kapalı kutuysa yani böyle manita durumlarına alışkın değilse tamamen sıkıntı hem yakışıklı olup hem rahat olursan daha iyi :D

0|0
    0|0
  • yok ulan aynı durumdayım bende iş işten geçince farkediyorum ya da hoşlanıyomu diye tereddütte kalıyorum heba oldum bugüne kadar :((

0|0
    0|0
    • 5*

• ulan ne efendi konuş önce...iş işten geçince öğreniyor insan halbuki iş atsa konuşaağım bende

• sana belediye iş atsın :D

Yükleniyor...