KIZLAR ARADA BAKIŞTIĞINIZ ERKEĞİN SİZİNLE NASIL TANIŞMASINI İSTERSİNİZ?

Öncelikle kızlar lütfen samimi olun ortalamanın biraz üstünde (tip yakışıklılık vs vs.) olan bir erkek bakışıtığınız filan gelip size bakışlarınızdan etkilendim saçlarınız ve gözleriniz çok güzel gibi şeyler söylese sizi övse tepkiniz olurdu?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anında soğurdum hatta iğrenirdim sanırım! O ne öyle saçın güzel kulakların enfes falan ya! Erkek dediğin biraz cool olcak, ne çok uzak ne fazla gereksiz yakın.. İltifat edecek tabi ki ama onuda ilkokulda sıra arkadaşını tavlamaya çalışan hasan edasında yapmasın yani..

0|0
    0|0
    • Ya ben sizi anlamıyorum gerçekten üsteki farklı bişey söylüyo sen farklı sen nasıl isterdin peki?

• Hepimiz aynı şeyden hoşlanıyor olsaydık dünyada tek düze bir erkek nesli olurdu zaten :) benim karşımdaki adam cool olcak öyle gelip tanışmalar konuşmalar falan olmayacak. Daha zeki adımlar atacak gerekirse hiç gelmeyecek! Avlanmayı seviyorum ben

• Avlanmak iyi tabide daha öylesine rast gelmedim ilk adımı o atsın derler genelde :)

• valla benim cok fena bir sekilde hosuma giderdi super olurdu ben heralde tesekur ederim cok tatlisin filan derdim !

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum bir anda terslemesinden çekiniyorum yani kusura bakma filan demesinden :/

• İyi diyosun hoş diyosunda ilk kelime sadece ilk kelime için bir ortak bişey bulmam lazım diye düşünüyorum ya da gidip açık açık ben senden etkilendim arkadaş olalım beraber bişeyler içelim falan filan?

• hoooop yavas lan çusssssss nereye hizlandin tanis birinci belki kafana uymuyor!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...