ERKEK KIZA BAKTIĞI HALDE İCRAAT YOKSA

Bu zaman kadar elde etmek istediğim erkekler konusunda pek te başarılı olamadım . Aslında başta bakıyorlar mesela böyle birşeyler bir elektriklenmeler hissedyrm ama olmuyor yani yanıma gelip konuşmuyorlar konuşsak bile olmuyor aramızda birşeyler nedeni ne olablr ? Bir erkek ne olurdu kıza böyle yapar ?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları kafanda uysal, atılgan, popüler, eğlenceli gibi sınıflarda sıralandır. Bu sınıflardaki insanlardan hangisi seninle birlikte olmak isteyebilir düşün ve o tarzdaki insanlara doğru yanaşmaya başla. Ayrıca bu insanın senin ile birlikte olması için bir sebep yarat. Güzellik, cana yakınlık, popülerlik, seksi olmak veya bakımlı olmak gibi farklı özelliklerini ön plana çıkartarak bu insana göstermenin yollarını ara. Aynı ortamlarda bulunmaya çalış. Kendini bir defa gerçekten fark ettirdiysen zaten avın sana doğru gelecektir meraklanma. Erkek evladı değilmiyiz, 40 yıllık PlayBoylar dahi gün geliyor bir kızın avucuna düşüyor. Unutma;

1- Kendine güvenin olacak

2- İlgi çekici özelliklerini ona göstermenin yollarını bulacaksın

3- Ona olan ilgini yeterli derecede belli edeceksin

0|0
    0|0
    • Ya bunların hepsi bnde var ama olmuyo yani ben aslında onların beni beğendiklerini hoşlandıklarını düşünüyorum öyle hissedyrm ama gel gör ki olmuyor neden ki

• Glesin yaa :D Çok tatlı bebeğim yieaa :D Neyse bu hafta göremedim hiç onu :( Ama denk gelrsek eğer gene bakışlarımdan ve gülümsememden mahrum bırakmam onu

• Unutma, istediğin şeyin ne kadar büyük olduğu önemli değildir. Sadece ufak fedakarlıklar yapman gerekir. Bakışlarından ve gülüşünden mahrum bırakma onu ;)

Erkekler Ne Diyor 13

• Böyle diyonuzda örnek bir kız hoşuma gitti oda zarf atıyo gidip konuşunca tersliyo hoşlansa dahi tersliyo o yüzden gerek yok diyoruz bizde

0|0
    0|0
    • Hay öyle yapan kızların demiyim yeaa . O çocuk bana gelsin terslersem şerefsizim

• Sen öyle değilsinde bilemeyizki kimin ne olduğunu :)

• bence erkek kovalar kız kaçar klişelerini bırakmalı. kadın tarafının da girişimci olması gerekir. Erkek adam korkabilir. bunun çeşitli sebepleri olabilir. parası yoktur, kendine özgüveni yoktur. tırsar. çok güzelsindir. kesin sevgilisi vardır der tırsar bakar yaklaşamaz.. Kadınlardan çok tekme yemiştir, yeni bir hayal kırıklığını kaldıracak durumda değildir. korkar ,açılamaz gibi milyon tane neden..

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum yani o çocuk beni gerçkten heycanlandırdı hatta arkdşına da söyledi bak bakalım bana bakıyor mu diye ama onun yannda mal bir arkdşı var çocuk tam bir salak sanırım yanımdan geçerken sesli olabrkl bana duyurmak için baktın baktın yeter mi dedi ne dediğini gerçkten anlayamadım benm manitayı kötü etkilemese bari .

• hayırlısı diyorum

• Erkekler, "genel de diyelim" kızlarla olan diyaloglarında, hep açık kapı bırakmak isterler..

İlişkiyi toptan yok etmek istemezler. Bu, hangi sonucu getirir ? Etrafta hep seçenek bulunsun isterler, süreç ilerleyip, kafalar netleştiyse, iş finale gider, futbol tabiriyle, hala top çeviriyorsa,

kafası netleşmemiş demektir..Eğer, onu gerçekten istiyorsan, kafa daki bu boşluğun neden kaynaklandığını bulmaya çalışmalısınız, zaten siz de kafa yormak istemiyorsanız, salın gitsin, gerçekten istiyorsanız.. o zaman bir zahmet !..biraz kafa yorun..

0|0
    0|0
    • İstiyorum tabi :D Biraz yardımcı olsanız bir erkke olarak . Son bakştğm çocuk önce onun bana bakışlarını farkettm snra bnde ona bakmaya başladım . Pek öyle utangaç bir tipe benzemiyor aslında ama bilemezyiz tabii . O beni gördüğünde hep yanımda erkk arkdşlarım vardı buda bir etken olablr tabii . Mesela benm kulağımda kulaklık vardı bilgisayar odasındaydım oda geldi gülümsedim en son giderken öhmhh öhhmhh yapıştı buna benzer şeyler . Yani blmyrm karşlştğmzda bakşyrz ama henüz bir sonuç yok

• Onun salak bir tane arkşı var yüksek sesle birşey söylemşti geçen haftalarda bakmak kelimesi vardı cümlenn içinde ama uzaktalardı tam anlayamadım . Yani o salak arkdşı çocukcağızı kötü etkilemese bari . O yüzden çok ta hevesli görünmek istemedim aha gene bakıyor bak kız sana falan dyr sanrm çocuğa yani blmyrm :D

• Doğru gözlem...Sanırım, arkadaşı dediğin bir erkek, senin bu fark ettiğin durum o kadar yaygındır ki, inanamazsın..Bu salakça işi hep yaparlar, mantıklıca değil ama, sanki doğal bir dürtü gibi, "şu kız sana baktı , ney di o bakışlar gibi.. sanırım kendilerine de bir pay çıkarmak isteğiyle, arkadaşını etkilemeye çalışırlar..Ama, sen zeki ce, bunun salaklaık olduğunu yakalamışsın, bu bakımdan, onun üzerinde durma, asıl konuya odaklan...

• bak burada bir iletişimsizlik durumu kesinlikle var daha yakın olsana o kişiye eğer utandığını hissediyorsan yanaş kaşar maşar demez öyle görmez seni korkmaa

0|0
    0|0
    • Pek utangaç bir tipe benzemiyor aslında yani bilmyrm arkadaşına baktırdı bakıyor mu diye . Bellide olmaz yani basit kız olarak göreblr bak geldi ayağıma meraklı tanışmaya falan diye

• İşte çok rahat bir ortam o yüzden dikkatli olmak gerekiyor bİde çocuk azerbaycanlı adamlar rahat benim gibi türk kızı triplerini çekecek mi bakalım :D Ayrıca benden çok hoşlanmış olsa şimdiye beni bulmuş konuşmuş olmamıydı yieeaa

• adam belki utanıyordur çok hoşlanmıştır

• sadece bakışmayla olmaz o işler biliyosun. seninde belli etmen lazım. onu diğer kişilerden farklı olduğunu hissettir.

0|0
    0|0
    • Bunu nasıl yapablrm ben bu zaman kadar hep güzeliğimle dış görünüşümle dikkat çektim çnkü kimse bana senin fiziğini beğendim ruhunuda tanımak istiyorum demedi . Genelde beni beğenip yararlanmaya çalştlr oda olmaynca tabi yol aldılar :D

• Öyle tabii :D Ama benm o çocuğun aklını başından almam lazım yani bana odaklanması lazım aslında belkide zaten bütün bunlar olmuştur yani bilemiyoruum :d Of çok karışık yieaaa

• ahah :D belkide. iyi şanslar :)

• karşısında Adriana lima varsa olmaz tabi

0|1
    0|0
  • Sen soğuksundur.

0|0
    0|0
    • Yoo aslında hiç soğuk değilim aksine çok fazla konuşkan güleç yüzlüyümdür

• Az sempatik ol, ulaşılmazı oynama.

• Aslında hep böyle burnu havada duruyorum sanırım ama ona böyle masum masum bakıyorum hep hatta gülümsüyorum

• vala az once bı yerde talıplerımı beklıyorum dıye ılan verdım demekkı baktıgın erkeklerde ıs yok hanı bana baksan nııkah daıresınde bulursun kendını :)

0|0
    0|0
    • :D Anlamıyom ki ya niye böyle oluyoo

• Valla sorma yeaa . Of belkide sevgilisi felan vardır yanii çocuğun kalp durumunu bilemiyoruz :D Hem bir erkek zaten bir kızı eğer gerçkten çok beğendiyse bir şeklde ona ulaşmaya çalşyr ama bu çocukta o durumu sezmedim ben

• o zaman haklısın vardır bırı belkıde aynı okuldandır o yuzden senle ılgılenmıyodur sen bosuna ugrasma bak hazırda burda bırı var gel benle sevgılı ol pısman olmazsın bak cırkın degılım :)

• trenle öküz hesabı işte sen gecersin onlar bakar boş ver ilerde güveni olan biri cıkar karşına :)

0|0
    0|0
    • :D Kim tren kim öküz oluyor :D Anlamıyom ki ya niye böyle oluyoo niye gelip konuşmuyorlar tanışmıyorlar benlee basenlerim geniş iraz ondan mı acaba

• Hahha :D Ben çok doğal bir insanımdır o an yazarken ağzıma öyle geldi ve söyledim üstelik bu doğallık huyumu çok seviyorum hatta bayılıyorum :D

• Bende beğendiğim hoşlandığım kızlar olur ama cesaretsizliğimden utancımdan gidip tanışamam :(

0|0
    0|0
  • sen konuşmayı dene o zaman

0|0
    0|0
    • O olmaz işte basit kız durumuna düşmek istemiyorum . Ynai kural budur kız zarf atar erkekte istiyorsa eğer gelir zaten

• yanına gelip senden gözlerini alamadığını ve konuşmak istediğini söylese tepkin tam olarak ne olur

0|0
    0|0
    • Gülümserdim nazikçe teşekkür ederdim :D Hele ki benim hoşlandığım çocuksa bu

• sanırım karşındaki kişinin seni beğendiğine emin olmadan konuşmaya pek açık değilsin,hele ki onu sana bakarken yakalamışsan.

• Nasıl yaani

• icraat bilmeyen adamlar yaklaşmış demek ki... denk gelmemişsin halledecek adama...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tatlım bence çok takılma erkekler her zaman bakarlar sevgilisinin yanında bile goz ucula suzerler yandan geçen guzel bir kızı :) hormon meselesi galiba ayrıca bir erkekle değil her erkekle bu problemi yaşama ihtimalin var

0|0
    0|0
    • Geçen hafta full bakıştık ama blmyrm işte yani bir erkek benm yanıma gelip sana aşık oldum demeği zaman ben o çocuk hakkında umutlanmam. Yani onu söylese bile inanmak hata zaten erkekler çok şerefsiz

Yükleniyor...