İşletme ve sınıf öğretmenliği bölümleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar ben üniversiteye hazırlanıyorum.işletme veya sınıf öğretmenliği düşünyorum ama sınıf öğretmenliğinde açıkta kalan çok oluyor işletme bölümü nasıl sizce?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Neyi istiyorsan onu oku. Boşta kalırlarsa kalsınlar sen sevdiğin bölümde olursan başarılı da olursun boşta kalmayan kesime de girersin...İşletme geniş alanlı bir bölüm. Bir çok yer işletmeciye ihtiyaç duyuyor ama evet gerçek şu ki boşta kalan çok kişi var...Bir arkadaşım sırf ilgi duyuyor diye ilk 3 bine girmesine rağmen sınıf öğretmenliği yazdı...Sen anla durumu. Neyi seviyorsan onu yaz derim,sevdiğin için donatırsın kendini ve boşta da kalmazsın benim fikrim bu

0|0
    0|0
    • korkumda boşta kalmak zaten :) ne yapmam gerekiyo bilemiyorum

• tek tavsiyem boşta kalma korkusunu bir kenara bırakarak ne yapmak istediğine karar vermen...Bundan bir 5 -10 yıl sonra nereyi hayal ediyorsun ? Bunları sor kendine...

Erkekler Ne Diyor 2

• asıl işletme okursan açıkta kalırsın. kime sorsam işletme okuyor

ve önerim, onu bitirince ne olacaksın sorusunun sorulacağı bir bölüm okuma

0|0
    0|0
    • bugün matematik öğretmenm önerdi işletme bölümünü o yzdn düşündm ama kararsızım

• ben mezun oldum :d işletme den güzel ama tabi her bölümün ayrı bir zorluğun var

sen ne çıkışlısın o önemil lisen ne ticaret düz anadolu

0|0
    0|0
    • düz :)

• düz çıkışlı olanın sayısalıdamı kötü oluyo ya da şöyle söyliyim düz olan matematkden anlamıyomu

• ya arkadaşım matemetik ile bitmiyor iş tamam mı bak matemetiğim iyi

ve sayısal değilde sen ne okumak istiyorsun onu söylesene baktın mı tüm bölümlere hangisine puanın yetiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• başka seçeneğin yok mu

0|0
    0|0
    • çok kararsızım ya bunlar olsunda demiyorum ama ne yapacağımıda bilmiyorum bölümüm TM bir önernz var mı

• haklısın teşekkür ederm tavsiyen için

• ne demek canımcım

Yükleniyor...