Hamit altıntop ameliyat olacakmış ve futbol hayatı bitebilirmiş hamite beddua edenler üzülmüş müdür?

dualarımız hamitle allah acil şifalar versin en kısa zamanda sahalara dönmesi dileğiyle

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Hamit belki ofansif olarak çok kötüydü ama defansif anlamda Galatasaraya çok fayda sağladı inşallah kısa zamanda futbola geri döner gerekirse bütün şutlarını direğe vursun

2|1
    0|0
  • şimdi duydum umarım başarılı operasyon olur

1|0
    0|0
  • Allah hiç bir sporcuya yaşatmasın

1|0
    0|0
  • 3 hafta sonra dönecek diyorlar link tabi Fanatik'in haberine ne kadar güvenilir bilmiyorum ama :( çektiği şutlar direğe değil de kale içine düşseydi ligin en iyi sağ kanadı ilan edeceklerdi.Her maç 10+ km koşuyor adam. Ofansif olarak çok katkı sağlamasa da defansif katkısı tartışılamaz. Yabancı kontenjanı problemi yaşadığımız bu dönemde sağ bek'e ilaç olacaktır. Türkiye'de iyi oynamak = gol olarak gören futbol profesörleri var; onlardır beddua eden ya da TT arena'dan, futbolcu ıslıklamak için kombine alan taraftarlar(!)...İnşallah kısa sürede iyileşir, bu soruya da 5 yıldız vermek gerekir :) nadir görülen kaliteli sorulardan..

0|0
    0|0
  • :) futbollar aram yok ama hamit iyi adamdır ya...

1|0
    0|0
  • ayagının ayarına ... demiştim :(( beddua etmedim ama üzülüdüm bir gs li olarak :((

1|0
    0|0
    • hamiti çok seviyorum ben çok terbiyeli futbolcu

• amin hem milli futbolcumuz

• kesinlkle allah yardımcısı olsun

• Kim olursa olsun bir o futbolcu adına üzülürüm adamların hayatı o

1|0
    0|0
  • Uzulmemistir ben üzülmüyorum Galatasaray'ın bütçesine zarar :) yaşasın tabiki ama futboldan uzak lütfen :D

0|0
    1|3
  • Kariyeri gayet iyi bir futbolcu zamanında pek çok insanı sevindirmiş birisi geçmiş olsun diyorum umarım eski sağlığına kavuşur.İyi bir jübileyi hak ediyor en azından.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • parası var pulu var be biterse bitsin bizene

sen emekli aylıklarını düşün

yaşlanınca rahat yaşamamız laızm

1|0
    0|0
  • Bir şey olmaz asgari ücret alan bir insan nasıl 100bin lirayı göremiyor. hamit milyonlar kazandı. yeter sanırım.

0|0
    0|0
  • hamit zaten futbolun son demlerindeydi daha çok yıpranmaması için belkide hayırlısı olur.

ama benim tanıdığım hamit sahalara döner

0|0
    0|0
  • Amrabat'ı oynatırsın onun yerinde, Bruma'yı oynatırsın. Sadece yerli değil bunlar. Bu yaştan sonra Galatasaray'a bir faydası dokunmaz. Antrenör olarak devam eder artık.

0|0
    0|0
  • adamı aramayız dedik ama yerli oyuncu yok onun yerine

0|0
    0|0
  • futbola veda etmesin de galatasaraya etsin mümkünse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• her şeye rağmen milli takım oyuncusu beddua eden varsa da çok ayıp etmiştir,inşallah hamit en kısa zamanda iyileşir.

1|0
    0|0
  • Ona beddua eden Allahından bulsun..

Hamit futbola veda değil,DEVAM edecek...

Bol şifa olsun direkçim <3

1|0
    0|0
  • umarım düzelir

1|0
    0|0
  • acil şifalar olsun

0|0
    0|0
  • milli futbolcu üzüldüm

0|0
    0|0