Evde yürürken yanlışlıkla küçük bir insanın üzerine bastınız ?

Diyelim ki evde yürürken çıplak ayakla yanlıslıkla birseye bastınız ama onemsemedınız sonra otururken baktıgınızda size el salayan bir adam oldugunu gördünüz.. :) 3 cm boyunda bir adam size bakıyorr ve el sallıyor tam bu noktadan sonrakı davranışınız ne olurdu :))

Biraz hayal gucu kullandım lutfen kafan mı guzel falan yazmayın kafam açık :)

0|1
83

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Hahaha :D

Hiç bilemiyorum ya yaşamak lazım :D

0|0
    0|0
  • ilkten "noluyor len" falan olurdum. kendimi tokatlayarak sersemletirdim.olayın hala gerçek olduğunu görünce de, ona böceklerle, farelerle, kedilerle takılmaması gerektiğini söyler, alır cebimde gezdirir, sonra da bi' köşeye koyup beslerdim.

0|0
    0|0
  • Yere eğilip doğru mu yanlış mı görüyorum diye bidaha bakardım. Doğru görüyorsam "anneciiiiiiim bu ne laaaaaa" diye bağırırım. Hemen en yakın koltuğun üstüne çıkarım :D

0|0
    0|0

• Ahahahaha bilmemki yaşamak lazım :D:D

0|0
    0|0
  • Özür dilemek lazım sanırım önce(:

0|0
    0|0

• Ay beyin işte yaa :D delirdiğimi düşünürdüm

0|0
    0|0
  • 3 cm lik adamin salladigi eli nasil gormemizi bekliyosun.

0|0
    0|0
    • karınca daha ufak ama bacaklarını hareket ettırınce goruyoruzz :D ayagının altında karınca yerıne bı ınsanın cırpındıgını dusun sadece :DDD

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen kimsin a . q derdim :D

0|0
    0|0
  • ulan benimki itibar görmeyince benden bağımsız olmaya karar vermiş diye düşünürdüm :)))

0|0
    0|0
  • Kendi kendime galiba içkiyi çok kaçırmaya başladım ne katıyor bunlar içkiye diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...