Bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız ?

Bir kızın sizden kesin hoşlandığını nasıl anlarsınız ? yani hangi hareketi bunu ele verir , size devamlı bakması mı , mesajlar atması mı , yoksa devamlı konuşması mı hangisi ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kızın bizden kesin olarak hoşlandığını harekete geçene kadar anlayamayız ancak tahmin ederiz :) Zira kızların çoğu, yalnızca arzulandıklarını görmek, egolarını tatmin etmek maksatlı bakar da bakarlar. Yani bakmayı bir hoşlantı belirtisi olarak görmeyiz, ee tabi gözleri kısıp dalıp giderse orası ayrı :) Hiç hoşumuza gitmediğini söylesek de kıskanılmak hoşumuza gider, kıskanılmak mutlak bir ilgi alaka belirtisi olduğu için tartışmasız dikkatimizi çeker. Konuşurken eğer saçların bakımlılarsa bol bol saçlarınla oynayabilirsin :) Yine konuşurken kendi kolunu veya ensesini okşaması mutlak bir arzulama işaretidir. vs. vs. kadınların beden dilleri inanılmaz, biraz beden dili biraz da dişilik ile hoşlandığın kişiye bunu gösterememe gibi bir şansın yok. Hadi kolay gele. :)

0|0
    0|0
    • karsinda duran kiz iki elini onunde birlestirirse size gore ne anlama gelir?

• ayrica bunu butun erkekler bilir ve dikkat eder mi yoksa sen ozellikle mi ilgileniyorsun bunlarla ?

• kacta kacimiz bunlara dikkat ediyor inan hicbir fikrim yok. Beden dili, kesinlikle hakkinda birseyler bilinmesi gereken birsey olduguna inandgm icin dikkatli olmaya ozen gosteririm.

Erkekler Ne Diyor 12

• bakışlarından belli olur yaa

0|0
    0|0
  • Yaklaşımından, bakışlarından...

0|0
    0|1
  • neden kendini hoşlandığın erkeğe karşı kamufle etme peşindesin ki ? bilmesi seni utandırmamalı !

0|1
    0|1
  • çaktırmadan bakar her fırsatı degerlendirir kısaca

0|0
    0|2
  • bakışlarından tabiki..gözler kalbin aynasıdır..

0|1
    0|1
    • o bakisi nasil anlatirsin , nasil bir bakistir ?

• hem zaten aşık olduğun kişiye istemeden de olsa öyle bakarsın..taklit yapmana gerek yok yani :)

• yok taklit yapmak icin sormadim, yani benim dusundugumle ortusuyor mu diye sordum :) fikirler ortusuyor mu diye..

• bir kız hoşlandığı zaman konuşmazki utanır çekinir vs.. bakar, güler. kaçamak bakışlar :)

1|0
    0|0
  • ileştiiminden

0|1
    0|1
  • Baktığını belli et :)

0|0
    0|0
  • Soylemeyince anlamiyorum ben..

0|0
    0|0
  • sen kuyruk salla o anlar :D

0|0
    0|2
  • bir kızın hoşlandığını anlamak halen çözülememiş bir sırdır :)

0|0
    1|0
  • Kesinlikle devamlı bakması :)

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• ben kizim ama erkk olarak srmussaniz bnce herkes farkli bicimde belli eder sevdgini kimi bakarak kimi hsederek kimi knusarak kimi kizarark kimi susarak. ben simfiye kdr beni seven kmseyi anlamadim hos seven olmadi bkki de bndan dolayi anlamayisim.

0|0
    0|1
  • bakar ox gibi

0|0
    0|2
Yükleniyor...