Popülermisiniz sizce?

popülermisiniz sizce çevrenizde( hergün dışarıya çıkan gezen veya hep arkadaşları arayan mesaj atan buluşalım bugün diye vb... ) böyle birimisiniz? yoksa içine kapanık bir kaç arkadaşım var sadece diyenlerdenmisiniz

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Normal sıradanım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben kendi işimde ve çevremde öyleyim

0|0
    0|0
  • Çevrem de evet popülerim heryere çağrılan ama gitmeyen biriyim :D KS de de ameleyim :D

0|0
    0|0
  • Valla ben tek takılmayı pek sevmem okula tek girmem yanımda en az 10 arkadaşım olur okuldan çıkışta bilardo salonuna 2-3 de çıktığım okuldan eve 6 da 7 de varıyorum sürekli gezmeler köpeğim var arkadaşlarla sahile götürüp gezdiriyorum arkadaşlarda getiriyo köpeklerini ha bide body yapıyorum haftada 6 gün,pederin arabayla geziyorum okula gidiyorum oyunculuk yapıyorum popülerim çok şükür :D

0|0
    0|0
  • Mudo çeklerinden izimi bile sürüyorlar dsada

0|0
    0|0
  • bi kaç arkadaşım var sade bütn alemle nasıl arkadaş olunur ki 6 kişilik yatakanede bile iki kişiyiz seviyeyi sen düşün

0|0
    0|0
  • yok malesef :) hiç kimseye alttan almadgım agzıma geleni söyledigim için :) kimse sevmez beni :) agzımın ayarı yok sanırım

0|0
    0|0
  • içine kapanık bir kaç arkadaşı olan bir tipim ama herkes daha da yakınlık kurmak istiyor,

memnun muyum.. ?

o kadar da memnun değilim

0|0
    0|0
  • aynı gün 3 yere gitmek zorunda kaldıgım oluyo canm ya :D

0|0
    0|1
  • herkesin popisi vardır.

0|0
    0|1
  • 1 tane knkam var lan yeryüzünde şanslımıyım bahtsızmıyım anlamıyorum :)

0|1
    0|0
  • sürekli aranan ve davet edilen biriyim bu benim popiler olduğum anlamına mı geliyor ?

0|0
    0|1
  • tabiki si ya çok popiyim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Hep popüler olmuşumdur.Halende öyleyim fakat aile kurulduktan sonra insan arkadaşlarını daha dikkatli seçmeye başlıyor ve artık eliyorsunuz. Dışarı falan çıkan bir tiptim ve şimdide eşim ile gidiyorum. Yarın akşam birkaç eski arkadaşla dışarı çıkacağız. Deli gibi mesaj atan biri değilim beynimi yormuyorum boşu boşuna. En fazla 2 kez söylerim.

1. Çıkalım mı? evet çıkalım

2.Unutmadın değil mi, çıkıyoruz.

Tabi bu hemen arkasından değil. Ertesi akşam çıkacaksak ertesi günü öğlen sorulan bir sorudur.

İnsanları sıkmayı sevmem.Aynı karşılığıda beklerim:)

0|0
    0|0
  • Asosyal bir tipim ama arkadaşlarım bana mesaj atarlar (buluşalım gezelim tozalım diye)

Sen çok yanlış gelmişsin.

0|1
    0|0
  • popüler olmamak için kasıyorum, popüler olacağım zaman uyaran insanlar var sağolsunlar geri çekme metodu kullanıyorumç

0|0
    0|0

• Popilerim ivit dgsdgs

0|0
    0|0
  • herkesin bir popisi vardır lkjhjk

0|0
    0|0
  • popülerim arayanım çok

0|0
    0|1
  • evet çok popiyim .