İş mi derdi sohbet mi?

Hoşlandığım adamla beraber çalışıyoruz.Yarın nişanlanıyor :( bense dostu rolü oynayıp hazırlıklarını dinliyorum.bu gece nişanlısının yaşadığı şehre nişan için gidecek şu an yola çıkmak üzere.aksilik olacak ya bir müşterimizin acil işi çıkmış ve akşam saatlerinden beri onu arıyorlarmış.müşteriye yardımcı olabilecek işi yapan 3 kişiyiz.o,ben ve bir arkadaşımız daha.o diğerine ulaşamamış.telefonla müşterinin problemini çözmüş.ardından saat başı beni arayıp seni de aradılar mı?ararlarsa bu saatten sonra sakın çıkma işin yok izin vermiyorum dedi.telefonunu açma ya da en iyisi kapat arayamasınlar dedi.en son yarım saat önce arayıp tekrar sordu.beni arayan falan yok oysa ki.yarın da seni ararlarsa bana haber ver mutlaka dedi.ona ısrarla keyfine bak yarın en özel günün seni arayanlara da durumu izah et.biz hallederiz desem de sohbeti başa sardı.kafasına takması gereken bir şey yok.evimde oturuyorum beni arayan yok ne yapmaya çalışıyor?mesai sonrası aramazdı hiç.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşacak birine ihtiyaç duymuş yani bahane olarak aslında öyle bir müşteri de yok bence, içinde bulunduğu ortamla ilgili bahane uyduruyor. Seninle de ilgisi yok olayın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kendi kendini nedne kandırıyorsun ?

0|0
    0|0
  • yanlış yoldasın bu kesın .yaşın ıtıbarıyle dahamantıklı hareket etmen gereklı yoksa canınıb yanacagı cok kesın.adam niişanlanıyo bu demekkı seni sevmıyo sanada mudahale edemez .hem şiş yanmasın hem kebap yanmasın .heee ılgılenıyorum ayagına yatıyorsa nıye nısanlanıyor .kendıne kuma muamelesının uygulanmasını sevıyorsan ayrı tabıkı

0|0
    0|0
  • kendi kendine işkillenmişsin

bırak adam evlensin, bakışlarınla dahi hiç bişeyi ima etmeye hakkın yok

0|0
    0|0
    • ben evimde oturuyorum ve hiçbir şey yapmıyorum.akşam vedalaştık.şans diledim.beni arayan o hem de evde tüm ailesi ile yola çıkma hazırlığı yaparken.ilgimin farkında olduğuna eminim.davranışını anlamaya çalışıyorum.

• kimseyi çiğneyeceğim yok.sadece onun aşk evliliği yapmadığına eminim.eski nişanlısını çok sevmesine rağmen ailevi sebeplerle ayrıldı.beni de eski nişanlısına benzetiyor.bunu her fırsatta söyledi.şimdi yaş kemale erdi diye evlilik yapıyor farkındayım.sohbetlerimizde baba olmak için evlendiğini söyledi.ben onun ne hissettiğini anlamak istiyorum.

• eklesene beni

• onun da belki sende aklı kalmıştır ama işin aslını yarın anlayabilirsin..

0|0
    0|0
  • ah be kkızım,boşu boşuna ümitlenme derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kızım adam nişanlanıyo sen kimsin ya malmısın nesin

0|0
    0|0
    • adamı ayartıyorum mu diyorum ne yapmaya çalışıyor diyorum sadece

• büyük konuşuyosun görünenler gerçekler olmayabilir bazen.yaşayıp görmen dileğiyle.

• ben 28 yaşındayım illaki yaşamış görmüşlüklerim var aldatılmışlıklarım sadakatsilikler görümüşlüklerim ve çifftttt karakterli olanlarları tanışmışlıklarım tamammı ama kadinlarınnn çifttt ... tartışılmaz sendede onu gördüm bidaha yazma bana cevap ok

Yükleniyor...