Hiç rüyanızda geleceği gördünüzmü?

Başınıza gelecek olayları rüyanızda gördünüzmü dejavu'dan bahsetmiyorum çünkü dejavu olay anında anlık yaşanan bir his sadece. bikeresinde sinemanın önünde bir kızla tanışacağımı numarasını alacağımı ama kızla tekrar hiç görüşmeyeceğimizi görmüştüm rüyamda. ve aynı şeyleri yaşadım

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• vefat etmiş bir kadın akrabam parmağındaki alyansı çıkarıp bana vermişti ve bu artık senin demişti..bu rüyayı gördükten birkaç ay sonra evlendim..

halamın şiddetli olan başağrıları için MR çektirmiştik ve çok endişeleniyorduk..Rüyamda vefat etmiş babaannemi gördüm ve bana '' göreceksin bak, halanın sonuçları iyi çıkacak '' dedi ve öyle de oldu..

yine 3 sene önce ( eşimle tanışmadan önce) rüyamda yanımda sarı saçlı,uzunca boylu anlayamadığım bir dilde konuşan bir erkekle istanbul'da elele geziyorum gördüm..bu rüya aynen gerçekleşti..anlayamadığım dil norveççeymiş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç görmedim malım ben.

1|0
    0|0
  • birebir görmedim mesela eskı sozlumle konusuyodum ruyamda barısmısız el ele gezıyorduk.. bıkac gun sonra bıseyler oldu barıstık o kadar zaman sonra :)

0|0
    0|0
  • Ben ruyamda hangi bolumu kazanacagimi gordum bu yaz.suan ruyamda gordugum bolume gecmeden once hazirlik okuyorum :)

0|0
    0|0
  • Kuzenimin dugununden bir gece onceydi. Yil 2007. O gece ruyamda onlarin evlendigi gun kotu seyler oldugunu dugun gunu herkrsin uzulecegini gormustum. Ertesi gun gelini alip geldikten sonra kuzenimin almanyadaki amcasinin olum haberi gelmisti. Herkes uzgundu. Hic dugune benzememisti.

0|0
    0|0
  • Rüyamda arkadaşlarım ailemle ilgili ne gördüysem oluyo genellikle çünkü yapacaklarımı çk düşünürüm bu yüzden hep yapıcağım şeyleri görüyorum.

0|0
    0|0
    • Belkide sen seçilmiş kişisindir

• Sonunu bile bile yaşadım diyelim.

• belkide şans demedinmi hiç

• Hayır görmedim

0|0
    0|0
  • evet gördüm aynı şeyleri yaşadığım oldu bir kaç kez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende bir kızla tanıştığımı görmüştüm, ertesi gün tanıştım ama şimdi hiç konuşmuyoruz.

0|0
    0|0
  • Benim rüyalarım hep çıkar

0|0
    0|0
  • Benim inancım yok yani bende herhangi bir din inancı yok fakat her zaman kafamı kurcalayan halen merak ettiğim Tesadüf demek istediğim bir rüyam var düşündükçe çok garip geliyor .Rüyanın yorumunu aynen yaşadı rüyayı 2 yıl önce görmüştüm Olaylarıda gördükten hemen sonra yaşamıştım .Sanıyorum ki tesadüftü

0|0
    0|0
Yükleniyor...