Kezban bir arkadaşım var lütfen bana yardımcı olun :( tam bir kezban

Telefonuna baktım "abe gaynana " dinliyor ve arkadaş ortamında "ya demet akalının yeni şarkısı çok güzel kadında ses var yılan diye bir şarkısı var onun da sözleri çok anlamlı bayıldım" dedi ağlayasım geldi saçları normalde simsiyah ama saçlarını iğrenç sarıyla karışık turuncu bir renge boyatıyor (fiyatı 15 Tl imiş )dip boyası gelmiş korkunç görünüyor iğrenç makyaj yapıyor kirpiklerini ucuz kozmetik dükkanlardan aldığı bir rimelle boyuyor ve topaklanıyor iğrenç görünüyor

kendisi kalın bacaklı kalın basenli boyundan 20 kilo fazla ve kısa boylu "neden zayıflamayı düşünmüyorsun?" dediğimde "bnnee ya beni seven bööle sevsin" diyor.

Bir sevgili bulmuş facebook'tan yemin ediyorum her gün onu anlatıyor adı Osman,

bıktım ondan ya mesajlarıma cevap vermiyor filan diyor trip atıyor sürekli ağlayasım geliyor yanında.

Kendinden güzel bir kız veya yakışıklı bir erkek gördüğünde hemen eleştirecek bir şey buluyor kızın çirkin erkeğin yakışıklı olduğu bir çift gördüğünde hemen laf söylüyor kıza bak falan diye.

Ben kitap okumaya bayılırım ama o hayatında kitap okumadığını söylüyor nefret ediyormuş elimdeki kalın romana bakıp "kim okucak onu beee kapkalın sıkılırım ben" diyor.

Facebook hesabını görseniz gülmekten kırlırsınız.

Normalde insanları asla eleştirmem ama bu kız beni çok sinirlendirdi ortak arkadaşımıza "bizim grupta takılmasın o ya" demiş "hiç bizim zevkimize uymuyor" demiş ağlayasım geldi bir kez daha, ben onlarla yalnız kalmayayım diye takılıyorum yoksa bütün gün arsız bela dinleyen kezban topluluğuyla takılmak benimde hoşuma gitmiyor

ne yapmalıyım çevrem mi kötü benim anlamadım ki?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Takılma o zaman kardeşim sende. Yalnız kalmamak için takılıyorum diyorsun da demek ki sende onun kadar eziksin.

İnsan birini bu kadar acımasızca eleştiriyorsa onun yanında işi ne ? Ayrıca herkesin kendi hayatı, kendi müzik zevki. Seni ilgilendirmiyor.

Evet kız matah bir şey değil. Ama sende bu şekilde eleştirip birde "yalnız kalmamak için takılıyorum" diyorsan ondan kalır yanın yok. Gerçekten kıza değer verıpte arkadaş olarak görseydin daha farklı bir cevap yazabilirdim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• demet akalından sonrasını okumadım mıdem kalktı legen getırın nan bana cabk kusacam sımdı

0|0
    0|0
  • Öldür onu en azından bir kezban down olur..

0|0
    0|0
  • abe gaynana ne ya :))) muhahahaha akşam akşam güldürdün beni

0|0
    0|0
  • çok kötüymüş ya nasıl yaşıyorsun onlarla :)

0|0
    0|0
  • Sen de hemcinsine kezban diyorsan...gerisini sen düşün.

0|0
    0|0
  • Ooo espri.

0|0
    0|0
  • bnce kezbanın ileri gideni sensin kızma sakın ok canım...

1|0
    0|0
    • tamam aşkım

• salaksın ya yemın ederım kezbannın

• tamam aşkım yeter

Kızlar Ne Diyor 6

• aynı yapıda bir arkadaşa sahiptim. ondan koşarak uzaklaş ;)

1|0
    3|0
  • Oha sen kendini camdan at

0|0
    1|0
  • Okurken gözümde canlandırdım bir an yaşadım sanki yaa korkunç

0|0
    0|0
  • Bu kız sen misin

1|0
    2|1
  • O kız yerine kafa dengilerinle takıl yoksa seninde piskolojin bozulur

0|0
    0|0
  • 1 şu kezban olayını aşın artık her insanın hali tavrı bakış açısı tarzı vsvs farklıdır

2 beğenmiyorsan görüşme,

3 kitap okumaktan hoşlanan endamı yerinde akıllı bir kadın profili çizip iltifat bekliyorsun sanırım ama fazlasıyla belli ettin

4 yaşın en fazla 20 bir 4-5 sene sonra bu yazdığını okuyunca ne saçmalamışım bee diyeceğinden bu yazıyı bir kenara kaydet derim

kal sağlıcakla :) pınarsu

2|0
    0|0
Yükleniyor...