Bu sene bizi kim yener sizce arkadaşlar?

konya maçını kaza olarak sayıyorum 2-0'dan mucize şekilde döndü. onun dışında sizce Fenerbahçeyi Türkiye liginde yenecek takım varmı?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray sizi oyle bir dagitacak ki kendinize gelemiyeceksiniz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• konya maçı nazar boncuğumuz olsun:))

mancini fenerbahçeyi kadıköyde yeneceğiz diyor çok iddialı ama

bence bu sezon bizi yenecek takım yok

1|0
    0|1
  • Unutmayınız ki, 2 yıla amborgomuzu koyduk..

elbet, biri façayı bozacaktır..

0|0
    0|0
  • fenerbahçe varsa, her zaman bülent uygundur.

0|0
    0|1
  • Beşiktaş yener

0|0
    0|0
  • galatasaray kesin yenecek 2 mactada

0|1
    0|0
    • sen hiç kadıköyde galibiyet gördünmü ? feneri yendiğini gördünmü 66snin =)?

• geçen sene gördük hepsini =)drogba en kral dönemde mühiş chelseayle geldi yine gördü =)

• 2 mactada mı yenecek.. desenki 1 maç kesin alır bir mazçtada (kadıköy) en azından berabere kalır.. bende derim ki futbol izleyicisi.. bu yoruma sadece gülüyorum ... hahahahahahah.. ben çocuktum en son 6S orada bizi yendiğinde.. hatta o yıl doğanlar şuan genç adam oldu... allah iyiliğini versin seni iyimser seni... bende sana şunu söyliyim 6S liler türk telekomdaki ilk derbide "bizde yenilmezlik serisi yakalayacağız burda.. bu başlangıç olacak.." diyordu.. diyorlardı.. hala diyorlar bakalım.. :)

• Sezon başındaki kupa maçında fenere kim koyduysa yine o takım yener

0|1
    1|0
    • hakemlerle yendiniz ezikler =) 25-30 maç fark atmışız size =)

• Koçum benim ona bakarsan belediye fenerbahçe yi daha çok yenmiş önemli olan şampiyonluklardır şampiyon olamadıktan sonra 100 maç fark atsan ne yazar ayrıca 2 haftada sizin lehinize hakemler karar veriyor

Yükleniyor...