Soğuk, fazla konuşmayan insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Etrafınızda soğuk diye nitelendirdiğiniz insanlara bakış açınız nedir bir önyargı oluşturur mu bu durum?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bazıları sosyal acıdan arkadas edınmekde zorlanır farklı ortamlara gırdıgınde soguk davranır ben eger teksem bir ortamda tanımıyorsam insanları bende öyleyimdir.

ama bir tanıdıgım ark varsa 2 saat ıcınde o tanımadıklarımın tamamı kankam olmustur zaten ;)

muhattap bulam yeter kendıme.

bence önyargılı olmak yanlıs ama soguk adam sogukdur her sartta bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben asıl sıcak dediklerinizi anlamıyorum. nedir bu yeni tanıştığın ya da hiç tanımadığın insanlarla samimi konuşmalar şakalar. ne ayaksınız ya sıcaklar?

2|0
    0|0
  • Sen niye böylesin ? diye sorarlar genelde . Karakterim böyle yanlış anlaşılmasın derim . Bende merak ediyorum bu sorunun cevabını .

0|1
    0|0
  • bana surat yapmasında ne olursa olsun anlaşırım yinee

0|0
    0|0
  • Öyle insanlar dan hızla kaçıyorum :>)

0|0
    0|0
  • Evet bende soğuk birisiyim fazla konuşmam pek samimi olmadığım ortamlarda.

0|0
    0|0
  • bayağı ön yargı oluşturuyor ama zombi kıyameti kopsa eminim o soğuk davranışlı insanlar tek hayatta kalanlar olurlar =DDD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Genelde şöyle olur 'Sen çok soğuk,havalı görünüyorsun ama bence öyle değilsin.Yani değilmişssin' çok yaşadım bu durumu.Şahsen herkesle konuşmak zorun da olduğumu düşünmüyorum.Bir arkadaşım ilk başlarda dışlanırsın böyle olma demişti ama daha çok ilgi çekiyor bence.

1|0
    0|0
  • Evet, o benim. Genelde kişisel algılıyorlar. Bana neden böyle davranıyorsun vs.

0|1
    0|0
  • banada soğuk derler:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...