Biscolata erkekleriyle aynı adada olsanız ne yaparsınız kızlar?

Türk erkekleri gerçekten tipsizler birde bunlara bakın içiniz açılsın link ..Hellenle birlikte bu yakışıklıları aramaya gidiyoruz sizde katılın bırakın şu kıl yumaklarını :S

Güncellemeler:
şu tatlılığa bakın beyler link

0|0
1740

En İyi Kız Görüşü

• Bavulum hazır yarın seni otogarda bekliyor olacağım.Açılalım yanına en seksi bikinilerini almayı unutma bebeğim.

3|0
    0|10

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• türk kızlarının hayalleri bunlar olsa da sahip olacakları bu ... link

1|2
    2|0
  • Savaş mı istiyorsunuz ? Kamoon

1|1
    0|0
  • @güncelleme what the fuck

1|1
    0|0
  • Gerçekten tipsizler mi. Sen kezban dediğimiz kişilerden olmayasın. Eminim şuana kadar doğru dürüst sevgilin olmamış ve asosyal birisin. Hem yakışıklı olanlar da sana bakmaz bence. Eğer böyle değilsen ben de bir şey bilmiyorum. Üstelik kıl yumağı aynı zamanda sizsiniz de. Benim daha kolumda bile kıl yok tüy var. Kızlara bir bakıyorum parmak boğumlarında kıl dolu, yanakta tüy, bıyık, Allahtan aldıranlar var aldırmasanız şekilli sakal bile olur o kıllardan.

Ayrıca ben şuan öylesine cevap yazıyorum sana. Yoksa hiçbir kız böyle olamaz kızların zayıf noktası var ilk önce 1-2 defa kesişiyosun sonra bir şey soruyosun kız direk etkileniyo bunu kendi tecrübelerimden yararlanarak söylüyorum %90 ında böyle oldu özgüven diye bir şey var. Sonuçta biz de size bayılmıyoruz unutmuşken hatırlatma kötü yönlerinizi.

0|1
    1|0
    • he bir de ne spor yaparsınız ne bir şey anca evde oturup arka büyütürsünüz bir de ne gerek var diyosunuz ben bunca yıl sırf bir gereği olduğundan yapmadım spor iyi bir şeydir

• işsizliğimden size cevap yazayım. Beni çok seven 2 yakın kız arkadaşım var. aşkoların aşkosu falan derler :D ikisi kavga eder hayır benim hayır benim diye. Diğer kız arkadaşlarımla sarılırım falan yakınımdır, kız arkadaşlarım bana kaslı der, aklıma gelen bu kadar ne yaram olabilir ki ?

• Bu arada geçen gün samimi olmadığım bir kız karın kaslarımı elledi :D İlk defa olmuyor bu tabi hem de tipimde iyi bence sizin yaranız büyük

• Hepsini öldürürdüm :D Onlar yüzünden bize hatun kalmadı :D

1|0
    0|0
  • Biz neye bakcaz kardeş nerde manken resimleri hani :D

0|1
    0|0
  • Evet , türk erkekleri seni fazla üzmüş..

Ha, bu bir tespit de değil, bir koku..

nasıl desem, biraz boş bir koku..

Ha, bu arada egona tüküreyim senin..

1|1
    0|0
  • Siz biscolata erkeklerini, seversiniz ama mezarınıza biz geliriz Aadfh

1|3
    0|0
  • Harbiden tatlı çocuklar. Türk erkeklerine göstermemek lazım bunları. Çirkin mirkin idare edilir ama bir bunlara dadanırsa türk erkekleri ne yaparsınız?

1|0
    0|0
  • Kiev kadınlarıyla aynı adada olsanız ne yaparsınız erkekler ?

Türk kadınları gerçekten çirkinler birde bunlara bakın içiniz açılsın http://www.youtube.com/watch?v=A9TscAm-2Q8 ..tek başıma bu güzelleri aramaya gidiyorum sizde katılın bırakın şu kezban aşüfteleri :S

0|2
    0|0
    • Dostum hepsi cnc den çıkmış gibi standart ölçülerde :) bizimkiler yirmili yaşlarda göbek otuzlu yaşlarda kalça kocaman oluyo. Sonrada ruslarda ne buluyorsunuz diyorlar. Emin ol okadarda mütevazı insanlarki.

• sen tipsizsin galiba sana bakan yok...biscolata erkeği senin gibi fakiri ne ypsın..bıyıklı ter kokan

0|3
    0|0
  • Anca Türk erkeklerine bok atın .mk , onu istiyosan sende de olacak 1.80 boy fiziğin yerinde olacak, napsın onlar senin gibi 1.60 lık KS de ömür çürüten hatunu

1|3
    1|0
  • makat dilleyen hatunlar on air <3

0|2
    0|0
  • oturup sohbet etmeye çalışsalar ikinci cümlede saçmalayacak bir tipsin.

demem o ki;

her sorunda beyinsizliğini, zayıf ve basit bir karaktere sahip olduğunu ispat etmek zorunda değilsin :)

0|1
    0|0
  • link sen daha bu adamı görmedin

0|3
    0|0
  • tamam alalım seni

0|2
    0|0
    • bence göbeksiz olduğumuzun farkında değiller :((8 neyse kanka lets go

• Peki ya Şahin Tepesi gibi duran göğüs kaslarımdan :(((88 bunlar gitsinler çürük avokado yesinler işte

• Türk erkeğine muhtaç olma da sonra

0|2
    0|0
  • Ruslarda türk erkeklerine hasta oluyo sorun yok gidinde istediğinize gidin :D

0|1
    0|0
  • Kızlar soru size

0|0
    0|0
  • oda sizi bekliyordu zaten :)

gitmeden bir sakal tıraşı olun bari.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 16

• + oo necmi abi vücut yapmışız. Biscolata erkeklerini sollarsın bu halde valla

- yurdum kadınları kaslı erkeklerden hoşlanıyormuş ahmet. bende ağırlık çalıştım.

+ vuuuv sadece kadınlar olsa iyi.

- anlamadım?

+ çok seksi olmuşsun necmiciğim.

- neyse ben kaçar sonra görüşürüz...

6|4
    1|1
  • Yalnız reklamı seslendirenin Türk olma ironiği...

Ben Türk erkekleriyle mutluyum, sizin olsun elin bisittirelotaları.

0|11
    1|0
  • 0|3
    0|0
  • Türk erkekleri tipsiz değil

0|7
    1|0
    • +1,benim canımı sıkan da böyle kızlar.Haaa,tek suçum Alanya gibi turistik memlekette oturmak.E,3 yabancı dil de var ama inan ki çıktıklarımın arasında(ki sayı da 3'ü geçmez)1 tane Hollandalı vardı ki birbirimizden çok hoşlanmıştık,6-7 ay sürmüştü gene de...neyse,böyle kızlar sayesinde de özgüven kalmadı ne yazık ki:S.Her seferinde aynı şey olur mu yav:SSSSS...

• helal olsun sevdim seni!... Bencede Türk kızlarının üstüne kız yok...

• aynen canerik...

• Ben o sarışına bitiyorum.

Ne olur beni de alın =)

1|0
    0|3
  • Ulan bütün yakışıklılar bir adaya toplanmış. Dertlendim gene.

0|0
    0|1
  • http://www.youtube.com/watch?v=C7X2NGVFHnA için http://www.youtube.com/watch?v=6uSdbKQapSs

Öyle bir içim gidiyor,öyle bir eriyorum ki anlatamam.Fakat bin biscolata erkeğine değişmeyeceğim tek biri var.

0|1
    0|1
  • Carlossssssss

0|0
    0|1
  • ben onları hak etmiyorum :/

0|3
    0|1
  • hahaha alemsin ya :D

0|0
    0|0
  • :):)

kolay gelsin civiper..hadi bakalım tutun getirin adamalrı:)

0|0
    0|0
  • Isveçli var mı aralarında?

0|0
    0|3
  • Elim ayağım titredi.

0|0
    0|0
  • onların hiç bırı bıze bakmıycağı için sorun yok:)Türk erkeklerının degerını bılelım derım:).)

0|6
    0|0
  • Kendi aralarında grup yapar o geyyoşlar.

0|4
    1|1
  • allahım

ciddi anlamda çok güldürdün ya kahkaha attım nasıl kızlarsınız siz :d:d:d:d:d:d:D:DD

0|1
    0|0
Yükleniyor...