Fenerbahçe Ülker 75-70 Barcelona, yorumlarınız?

Sezona efsane koç Obradovic'i takımın başına getirerek iddialı giren Fenerbahçe Ülker, Ülker Arena'da İspanyol devi Barcelona'yı 75-70 mağlup etti.

link

Neler söyleyeceksiniz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Barcelona sucks!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• obradovic farkı

0|1
    0|0
  • Obradovic varken olması gereken bir skor eminim iyi oynamışlardır ama Fenerbahçe basketbol takımının kadrosu gerçekten iyi BBL'de iyi kapışacağız kendileriyle

0|0
    0|0
  • Barcelona'nın her türlüsüne uyuzum. o yüzden çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu

0|0
    0|0
  • Barcelona'nın her türlüsüne uyuzum. o yüzden çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu

0|0
    0|0
  • avrupa basketbolunda sevindim kazanmanıza

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• barcelona o kadar da güçlü değil

0|0
    0|2
  • Son 3 dk saymazsak eze eze yendik barcayı 16 sayılara çıktı fark büyük iş tabiki barcayı yenmek ama rehavete yer yok haftaya cska ile oynayacağız ben inanıyorum bu sene F4yapacağız inş

Bu arada obradoviç biz hapşuralım sen çok yaşa :)

0|0
    0|0
  • Galatasaylıda olsak, iyi bir sonuç..

Devrilmesi zor bir 'kadro' lu bir Barcelona neticede.. Tebrikler!

ama devqamı gelirse, bir final-four görmeli artık basketbolumuz..

İyi başladı Efes,Galatasaray, Fenerbahçe.. devamını beklıyoruz.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe her branşta eski günlerine dönüyor. şike safsatası bitti başımıza başka bir çorap örecekler diye tedirginim

0|0
    0|0
  • Barcelona adı barcelona diyenler var ya :D Adamlar ya basketboldan anlamıyor ya da aşırı şekilde bir çekememezlik var :D

0|0
    0|0
  • iyi sonuç olmuş

0|0
    0|0
  • Baskette adi sadece barcelona kimseyi yaniltmasin

0|0
    0|1
    • Baskketten Gram anlamıyorsun bunu öğrenmiş olduk

• Sen cok anliyorsun herhalde

• Son kazandığımız beş maç gs(kupa aldık),sonra deplasmanda kiev 20 sayı fark( aynı kiev dün cska ya kök söktürdü) efes,dün beğenmediğiniz barca sizide anlıyorum korkunuzdan koskoca barçayı bile Yimpaş yozgata benzettiniz çaresizlik bu olsa gerek :)

• İyiki Fener Basketten men yememiş yoksa bu Fenerliler ne yapardı

0|0
    0|2
  • Yiyosa futbolda da yenin, baskette adi sadece barcelona yaniltmasin kimseyi hem ne malum sike yapmadigi, yani yapmadigi bisey degil sonucta

0|0
    0|2
Yükleniyor...