Kanadı mı hiç gidişinin ardından olmayan kalbiniz, yıkıldı mı başınıza binalar giderken attığı her adım bir balyoz etkisi yaparken düşüncelerinizde?

size de hiç oldu mu bilmem bir merakla yazıyorum belki olmuştur diye kanadı mı hiç gidişinin ardından olmayan kalbiniz,yıkıldı mı başınıza binalar giderken attığı her adım bir balyoz etkisi yaparken düşüncelerinizde,kaldınız mı kimsesiz sessiz gidişinin ardından,mecbur kaldınız mı hiç sahte mutluluk tebessümlerine, acıdınız mı hiç aşıklara aşkın kirli yüzüyle karşılaşma ihmallerinden dolayı,verdiğiniz sözleri bir emir bildiniz kendinize mi ardından bakarken,yaşanmamış sayılırken onca şey inadına inadına bağırmak istediniz mi vardık lan biz diye...

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• söylediklerini yaşamayan olmamıştır emin ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• "mecbur kaldınız mı hiç sahte mutluluk tebessümlerine, acıdınız mı hiç aşıklara aşkın kirli yüzüyle karşılaşma ihtimallerinden dolayı,yaşanmamış sayılırken onca şey inadına inadına bağırmak istediniz mi vardık lan biz diye..."

Evet bu oldu.

0|0
    0|0
  • olmaz mı dünya basına yıkılır dogan günese isyan edersin yıldızlara küsersin isyanlkar olursun :(((((

0|0
    0|0
  • hayir

0|1
    0|0
  • kendim sessizce gitmeyi tercih ettim

900 km uzağa

0|0
    0|0
  • :((( fazlasiyla yasiyorum su an

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olmaz mı, hiçmi kaçırmadık kalbimizi bir güvercin misali göğsümdeki kafesten, hiç mi takılmadı güvercinin kanadı dikenli tellere, Hiç konuşmadımı sandın gözlerimiz, mil çekilmiş düdaklarımıza inat...şair olmak istiyor olabilirsin,hatta öyle olduğunu bile düşünebilirsin... ama sözcüklerde duygusal travma yaratma çabası, sadece ait olamadığın şeye sahip olmaya çalıştığın için...

(Cevabım evet, bana da oluyor öyle,istediğim zaman olabiliyorum,bir anlamı var mı?-yok, samimiyim?-değilim)

2|0
    0|0
    • :)herkesi memnun etmek ne haddime saygı duyarım tüm düşüncelerine

• Ben kimim, sen kimsin, biz napıyoruz burda, sen napıyorsun, neden onlar burda, neden şunlar orda, oysa amaç ne, beyin fırtınası oldu sanırım :)

• ewet doğrudur yanıyor içim son 6 yıldır

• malesef..yaşadık.

0|0
    0|0
  • yaşadık, yaşıyoruz, yaşayacağız.

0|0
    0|0
  • ben deli değilim.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0