Kitap konusunda çok bilgisi olan, çok kitap okuyanlar bakabilir mi?

Güzel kitap arıyorum.Biraz kalın olsun ve içeriği mükemmel olsun.En beğendiğiniz kitap nedir? Birine hediye alacağım kitap :) En iyi hediyelerden sanırım :)

İyi akşamlar :)

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bir arkadaşta yazmış stephan kıng gerçekten çok güzel kitapları bide şah -mat var onu okudum gerçekten çok beyendim elimden düşüremedim çok kitap okurum hergün polisiyeli gizemli birazda korku var ama mükkemmel bir kitap charles dicknesin bir kitabı var büyük umutlar diye o da çok güzel bir kitap :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• montaıgne'ın denemeleri hayatımda okuduğum en güzel kitaplardan birisi,

1982 Nobel Edebiyat Ödüllü Kolombiyalı yazar Gabriel García Márquez'in yüz yıllık yalnızlık kitabı,

maksim gorki'nin bosiyaklar kitabını,

felsefe severse arthur schopenhauer'un yaşam bilgeliği üstüne aforizmaları da harikadır...

0|0
    0|0
  • 1)Hush Hush - Becca - Meleklerin olduğu harika fantastik bir kitap + aşk

2)Hiç Kimse Sıradan Değildir - Zarsuk - Ot gibi bir hayatı olan 19 yasında bir gecin neler yapabılıcegı harika bir kitap

3) Sus -Sara - Sevgilisini kurtmak için ne uğraşlar veren fantastik bir kitap tek sorun ince olması

4) Kemik Koleksiyoncusu - Jeffery - Seri katilli bir kitap harikaa

5) Bana Düşlerini Anlat - Sidney - İnsanın benlikleri ile ilgi psikojik gerilirim.

Top 5 im bunlardır :))

0|0
    0|0
  • olasılıksız veya çalıkuşu ?

0|0
    0|0
    • Kitaplar hakkında hiçbir fikrim yok fakat çalıkuşunu öven arkadaşlarım vardı.Araştırırım teşekkür ederim :)))

• olasiliksiz herkesin anlayabilecegi turden birkitap değil ama ben okudum sahsen cok begendim ayni sekilde empati de oyle,.

• yok ya çok da anlaması zor bir kitap değil çok kitap okuyanlar hertürlü anlar :)

• sefiller, suç ve ceza, çok okumam ama harika kitaplar olduğunu söyleyebilirim

0|0
    0|0
    • suç ve cezayı çok duydum araştırmalıyım :) Teşekkürler :)))

• Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar'ın Ölümü

Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar Diriliyor

2

0|0
    0|0
  • stephan kıng ın tüm romanları

0|0
    0|0
  • Kayı serisini öneririm :) Tarihe ilgisi varsa mükemmel :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim önerin için :)Bakacağım :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kitap çok güzel bir hediye evet. Akıcı ve güzel Boleyn Kızı diyebilirim.

0|0
    0|0
    • eklesem kabul edermisin birşey sormam gerekiyor

• açıyım arkadaşlık isteğini ekle bidk.

• teşekkürler :)

• 0|0
    0|0
  • jojo moyes - senden önce ben . gayette kalın ve güzel bir kitap.. değişik bir aşk :)

0|0
    0|0
    • kısaca anlatabilirmisin konusunu

• Anladım :)) karar vermekte zorlanıyorum çok iyi kitaplar geldi. Eklesem birşey danışsam sorun olurmu :)

• tabiki ekle :)

• -Bence Ahmet Ümit-Sultanı öldürmek okuduğum en iyi kitaplardan birdir.

-Kalın değil ama hayatımda okuduğum en etkileyici kitap Sabahattin Ali-Kürk Mantolu Madonna(Doğumgünümde hediye edilmişti şimdi kitaplığıma bile koymaya kıyamadım dolabımda çantamın içinde saklıyorum.)

-Denis Guedj-Papağan Teoremi (Matematikten azıcık hoşlanan biri için bile asla atlanmaması gereken bir kitap.Okuduktan sonra kendimi araştırmaya vermiştim.Sürekli daha fazla şey öğrenme isteğine teşvik ediyor.)

0|0
    0|0
    • Kürk montolu madonnayı bende okudum evet gayet iyiydi :)

Son yazdığın kitabı araştırayım :))) Teşekkürler ! :)

• Ne demek. Kesinlikle bir bak bence de en azından aklında bulunsun.

• hediye edeceğim kişiye şuanda en lazım olan şey sanırım o istek :) Beğenirsem içeriğini o olabilir :))

• Alacağın kişi kaç yaşında ve ne tarz kitaplardan hoşlanır bu önemli detayı da bildirirsen daha kolay olur işin.

Vesselam!

0|0
    0|0
    • 20-21 yaşında.Pek kitap okumaz yılda 1-2 defa ama okuyunca tam okur.Genelde macera aksiyon okur.Ama ben ders verici nitelikte,hatatta başarı yakalayacağı tür kitap istiyorum

• Rica ederim, hayırlı geceler.

• Sağolun sizede :)

• türüne göre değişir ben daha çok bilim kurgu ve gerilim kitapları okumayı severim senin ne tür aradığına bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...