Biraz uzun oldu ama yardım eder misiniz ?

Bizim sınıfta bir çocuk var çok muhabbetimiz yok çünkü çok anlaşamıyoruz.geçen sınıfta kafamı ne zmn çevirsem şöyle bir etrafıma ne zmn baksam o gün onu gördüm ve üzerine alındı.bana o gün gülümsemeye falan başladı.bende o gün çıkışta ayağımı incittim.2 2.5 hafta arası gidemedim okula.okula geldikten sonra çok farklı davranmaya başladı.ben yokken arkadaşlarıma beni sormuş.konuşmaya falan çalıştı ama o an biraz tersledim.sürekli bakmaya başladı ama baya bakıyo.yanımdan geçerken bana çarpıyo yer olsada dibimden geçiyo.geçen gün bana bikaç çocuk çarpıcak gibi oldu onların önüne geçti çarpmasınlar diye sonra benden özür falan diledi.bugünde ben bir arkadaşımla konuşurken bizi dinledi bir erkek hakkında konuşuyodum eski hoşlandığım bir çocuk hakkında.sonra kalkıp gitti.çıkışta montumu almak için gittim oda ordaydı sıralar çok dar olduğu için ona yol verdim geçmedi bana tip tip baktı sonra senin havan kime diyip gitti hemen.sizce ne düşünüyo ne yapmaya çalışıyp?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• açık degilmi havan kime senin demiş kime bu hava?

0|0
    0|0
    • ona trip attığımı falan düşünüyo sanırım

• Senden hoşlanmış ama hoşlandıgını anlatırken (eski) darılmış olmalı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senden hoşlanmış benimde ona benzer bir derdim var içimden hep şu geçiyo ben onu anlamıyorum ne yapmaya çalışıyo.. diyorum tm beni seviyo hoşlanıyo .. sonra beni gıcık etmek için benim sinir olduğum kızla konuşuyo o kızlada zaten kavga etmişti ne ara onunla bu kadar samimi oldu anlamadı .. özeti bazen ne yaptıklarını anlamıyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...